Biskupice Podgórne: Pracownica Heesung Electronics pobita przez Koreańczyka

| Utworzono: 2007-12-11 08:21 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. Janusz Wójtowicz ("Polska - Gazeta Wrocławska")

Przedstawiciele Heesunga zaznaczają, że był to odosobniony przypadek. Zdaniem Sylwii, byłej pracownicy zakładu, Koreańczycy często psychicznie znęcali się nad swoimi podwładnymi.

- Ta pani była przez niego szarpana. Wyciągnęliśmy już odpowiednie konsekwencje - mówi Anna Węglowska, specjalista ds. prawnych Heesung Electronics. Pani Sylwia, zarzuca także Koreańczykom mobbing. Anna Węglowska odcina się od tej tezy: - Nigdy nie mieliśmy sygnałów dotyczących takiego zjawiska - dodaje.

Posłuchaj relacji Polskiego Radia Wrocław:

Anna Węglowska prawnik Heesunga uważa, że w fabryce, w której pracuje półtora tysiąca osób, może dochodzić do nieporozumień, jednak zjawisko to nie ma charakteru masowego.

 

 

R E K L A M A
Dźwięki
Mobbing w koreańskiej fabryce Hisung Electronics w podwrocławskich Kobierzycach? Materiał Polskiego Radia Wrocław.

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wiesio
2013-10-20 18:23:48
z adresu IP: (193.107.xxx.xxx)
Ocena: 0
Praca w tym zakładzie nie należy do najłatwiejszej,zwłaszcza na produkcji.Liderzy i masterzy - wcale nie szanują ludzi,tylko więcej i więcej,każda sztuka na wagę złota.Chamstwo przez nich przemawia i słoma z butów wystaje i tacy ludzie nami zarządzają.Chcą się przypodobąć wynikami produkcyjnymi,dyrektorom itp itd,przez co praca jest bardzo nerwowa i stres jej nie opuszcza.Mam możliwość pracować z każdą zmianą i wszędzie jest tak samo.Po czym poznać jakość zakładu? - po pracujących w nim ludziach.Daj takiemu troche władzy to cię sponiewiera.
~mom54
2013-10-18 23:12:56
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Teraz są 3 zmiany,ludzi jak nie szanowali,tak dalej nie szanują.Jest jeszcze gorzej.
~repairman
2013-08-22 12:02:32
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pracowałam w tej firmie 2 lata, zajebista atmosfera oprócz lini 1c u p.Jacka, tyran jakich mało ale cóz sa ludzie i taborety. a odnosnie pani która została szarpana przez koreanczyka, wcale sie nie pogniewała na niego , dostała 20 tysi zadoscuczynienia i stanowisko i wszystko ucichło kak makiem zasiał :) pozdro dla grupy C
~byly zwiazkowiec
2012-07-16 13:20:39
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 0
trujca swieta w heesungu robi co chce i oni stoja na czele solidarnosci p.P… p.Z… p.A… nic nie robja tylko z ludzi się smieja i matacza
~**********konieczko******
2012-07-14 20:40:19
z adresu IP: (31.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
konieczko jak najszybciej trza się zwolnić, bo inaczej będzie Apokalipsa. W sumie już jest. Niestety ciężko z tym zwolnieniem, bo na mim zadupiu pracy niet i ch**nia z grzybnią. Trza na polach ryżowych zap***ć i słuchać polskich dyktatorów. Ile można, tyle można deb*lom nawtykać, ale nie za dużo, bo wiadomo. Ch**j jeszcze jak zwolnią, ale na tułaczkę po sądach nie mam czasu. Najchętniej bym napluł/a po ryjach niektórym, ale potem problemy.... nieee, szkoda czasu i nerwów. Najlepiej olać i d*ą się odwrócić. Jest szansa, że po zignorowaniu będzie lepiej. Spokojniej przynajmniej. Ile się da, trzeba się op***lać i olewać SS-manów, bo i tak nie szanują naszej pracy. Widzę po forach, że najwięcej się pisze o gr B, potem troszkę o C i D, ale o A nic!! A fajnie by było się dowiedzieć co u nich słychać. Jak wyglądają relacje z SS-manami na różnych działach. Dużo by można ubliżać, bo są podstawy, ale szkoda klawiatury na gnojów i złodziei, którzy biorą kasę za naszą ciężką pracę. W każdym razie życzę gnojom połamania karku. Trza by im wycieczkę zorganizować, napakować autobus samymi zielonymi i jasnozielonymi smockami, i wypierdzielić w powietrze, lub puścić ich z kierowcą-kamikadze. Miło by się oglądało na ulicy czerwono zielone, kontrastowe plamy.
~Moxi
2011-09-04 17:27:28
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam pracowałam w tej firmie 3 miesiące powiem tak praca jak praca każdy jak chce pracowac bedzie ją chwalił teraz pracuję juz w Wrocławiu ale są wzyższe zarobki i lepsza atmosfera ,niz w heesungu -sa tam pupile i pupilki ale ja nie miałam do nikogo pretensji bo chciałam zarobić przepracowałam 3 miesiące wybrali innych trudno ,nie mam pretensji o to .Pozdrawiam wszystkich z grupy a
~ex worker
2011-04-08 00:32:50
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
heesung to szmatława firma. Raj dla mącicieli, przech*jów, cwanych żulersów, pijusów, dupowłazów i podpierd*laczy.. Normalni ludzie tam nie pracują-tylko omijają ten zakład szerokim łukiem
~niepokorna
2011-02-13 19:47:02
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
a ja lubię tą pracę :) zaj....sta ekipa na lince,każdy robi swoje i nikt nikogo się nie czepia.fakt że Tomek czasem zachowuje się jak tyran ale nie jest zły,do Anety też w sumie nic nie mam.babki w biurze chyba do końca nie wiedzą tak na prawdę po co tam siedzą(zupełnie jak nie z tego świata).zastanawiam się czemu te osoby którym tak bardzo się ta praca nie podoba po prostu jej nie zmienią na inna?ja tam się świetnie bawię-szczególnie na kolacjach :)))
~Sensi_Mila
2011-02-09 09:02:46
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Grupa D jest the best grupa C jak chcą tez daja rady i grupa A na tym samym poziomie logistyka ale gr B naprawde cięzki przypadek
~ticket
2011-02-01 19:31:40
z adresu IP: (213.108.xxx.xxx)
Ocena: 0
No spoko oni lubią ludzi pracowitych wykorzystywac a szanują tylko lizij dupy.Nie wspomnę o Tomku kupe chama i dziada w dodatku lubi poromansować.
~A11
2010-04-23 22:03:08
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jaka jest różnica między yeti a mądrym masterem w heesungu -yeti podobno ktoś widział
~dj tiesto
2010-04-23 02:00:24
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
tak właśni na Grupie B jest dobrze co Wy chcecie od Anetki jest dobrym Masterem,a co powiecie o Masterze Grupy C? Pan wojskowy fajny master do potyrania pracownikami.
~lola
2010-04-23 01:49:05
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Odpierdolcie się od Grupy B bo to jest jedna z dobrych grup gdzie wszystko idzie jak trzeba.
~eeeeeeh...
2010-04-22 08:09:04
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Więc niech 1-3maja będzie dla chętnych i Ci niech sobie za setke przychodzą...a Ci co wolą czas spędzić z rodziną(bo rodzine mają) niech im zakład da spokój-a nie straszy konsekwencjami..
~A11
2010-04-21 20:34:09
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jaka jest różnica między yeti a mądrym masterem ? -yeti podobno ktoś widział.....
~B
2010-04-21 18:33:35
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak narzekacie na grupę B,a pewnie nie macie pojęcia jak jest na innych grupach.Pracuję na tej grupie od samego początku jej utworzenia i jakoś do tej pory nie mam powodów do narzekań.Aneta nie jest taka zła jak o niej piszecie,robi to co musi i tyle,a że się czasami podrze to do tego można przywyknąć.Nikt nie może jej zarzucić że nie dba o swoja grupę,bo robi co może żeby jakoś się to wszystko kręciło.Ceni sobie ludzi pracowitych a nie znosi leserów i to chyba jej przeciwnikom najbardziej przeszkadza.
~444444
2010-04-21 17:31:42
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
piszecie bzdury na Anetę .Dajcie sobie na luz.Wiem ,że są gorsi masterzy.Uważam że jeżeli macie coś do niej to powiedżcie jej to w oczy a nie piszecie stek kłamstw.A jeżeli już tak wam zle to zmieńcie grupę lub pracę.
~,.,.,.,.,.,.,.
2010-04-21 08:56:50
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Patologią to jestescie wy wszyscy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~wdathtyikui
2010-04-21 08:55:03
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
qweyujylhsertf
~dj kromal
2010-04-20 11:35:52
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Krauze do twarzy ci z ta p-i-z-d-ą! Patologia pełnym ryjem!
~dj kromal
2010-04-20 11:35:42
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Krauze do twarzy ci z ta p-i-z-d-ą! Patologia pełnym ryjem!
~Łukasz
2010-04-20 11:18:15
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
I tak jak by nie było obowiązkowo to za setkę jakieś barany by się same na ochotnika zgłosiły .I tym pokazujemy im ze polak za kasę będzie zapierd....tak dalej
~eeeeeeh...
2010-04-20 10:49:54
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bedziemy odrabiac-=w święta jak zawsze/bo nasze święta nie są szanowane przez...sami wiecie KOGO
~mroweczka
2010-04-20 10:28:27
z adresu IP: (94.246.xxx.xxx)
Ocena: 0
czy jest ktos w tej firmie kto zna marcina witkowskiego??
~kati
2010-04-19 20:19:42
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
dwa dni wolnego bo czesci nie przylecialy mam nadzieje ze nie sciagna nam z urlopu wiecie cos o tym moze odrabiac bedziemy
~tttt
2010-04-19 20:17:23
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
skarbuś potrafi sie nie raz usmiechnac
~zzzzzzzzz........o
2010-04-19 09:19:05
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
pusta i glupia babo wyzywasz ele a ja z nia pracowalam prawie 2 lata idlamnie to jest super babka kolezenska walczyla z bezprawiem pracowita zapiepszala wszystkie nadgodziny a co do jej zycia to dobze ci ktos napisal odpier.......l sie bo jest dobra zona i matka i ma poukladane zycie i spokojne nie znosi nierobow i podpierdalaczy
~:)))))))))
2010-04-18 10:57:42
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Napisać wam jak Remik Czub prosi o coś słuchajcie djkjshwbhsfbwbshifbvhsdiovhofbwhwhh jhgvbf szybko :) tyle zrozumiałem co powiedział :) i dalej się domyślam co on miał na myśli może wy mi powiecie a może to człowiek UFO
~deliver
2010-04-17 22:35:53
z adresu IP: (86.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
przecież to Czub to jaki ma być
~!!!!???
2010-04-17 14:15:25
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
A który z masterów lub masterek jest normalny?Oni wszyscy powinni znaleźć się w psychiatryku
~tttttt
2010-04-17 13:32:27
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
a master grupy a jest z deka nie normalny
~mroweczka
2010-04-16 13:16:57
z adresu IP: (94.246.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja pracowalam w tej firmie trzy miesiace bardzo brzydko postapil ze mna lider emil bednarz i aneta krauze nic mi niemowiac o tym ze niemam przedlozonej umowy nic niewiedzialam dopuki nieposzlam do biora.Nieprzedluzyli mi umowy nawet niewiem z jakiego powodu oboje sa niesprawiedliwi. dlapracownikow. Pozdrawiam cala grupe B i linke nr1. Pozdrawiam tez marcina witkowskiego ktury ciezko pracuje.
~mroweczka
2010-04-16 13:13:09
z adresu IP: (94.246.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja pracowalam w tej firmie trzy miesiace bardzo brzydko postapil ze mna lider emil bednarz i aneta krauze nic mi niemowiac o tym ze niemam przedlozonej umowy nic niewiedzialam dopuki nieposzlam do biora.Nieprzedluzyli mi umowy nawet niewiem z jakiego powodu oboje sa niesprawiedliwi. dlapracownikow. Pozdrawiam cala grupe B i linke nr1. Pozdrawiam tez marcina witkowskiego ktury ciezko pracuje.
~Barto66
2010-04-16 11:05:03
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 0
HEH PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ TO WSZYSTKO WYCHODZI ALE JAK TO MAWIAJĄ - NIE MA CIAŁA NIE MA PRZESTĘPSTWA HE HE HE....
~CO MA WYJSC NA JAW
2010-04-11 15:30:53
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
CO MA WYJŚĆ NA JAW TO WYJDZIE PRĘDZEJ CZY PUZNIEJ
~Kuba
2010-04-10 22:18:04
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
A co powiedzie o chłopakach z PE. Wg mnie to bardzo fajni i sympatyczni pracownicy w firmie. Dzięki Nim ta fabryka jeszcze funkcjonuje. Wytrzymują z mało inteligentnymi brygadzistami. Często jest tak, ze ich pracownicy potrafią zrobic to czego oni nie potrafią i to oni powinni zarządzać linią.
~Nowy
2010-04-10 16:54:35
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co do Adama Magdy to z nie oficjalnych źródeł wiem, że ma 10000 na ręke.
~/////////////
2010-04-09 13:33:42
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
jestes smieszna jesli chodzi o twoj komentarz w sprawie eli ...........jak mozesz pisac oniej takie brednie znam ja i wiem ze rodzina jest dla niej zawsze najwazniejsza co widac a podpierdalanie to nie jej dzialka bo jak by to robila to by jej nie zwolnili a ona zawsze stawala za ludzmi ktorym sie dziala krzywda w firmie i suka tez nie jest bo ma udane malzenstwo iniema kochanka jak p.cygan takze pomylilas sie co do eli i sie od niej odpierd.........bo daleko ci do niej zajmnij sie soba
~bilarczykowa suka
2010-04-08 22:26:29
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
bilarczykowa to taka suka ktora nie ma swojego zycia tylko sie wpierdala w czyjes
~glupia baba
2010-04-08 22:24:34
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
glupia babai straszna podpierdalaczka to bilarczykowa
~2345678
2010-04-05 16:13:27
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ciekawe ile zarabia Adam Magda??
~Brygadziści i Masterzy
2010-04-03 17:47:30
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Brygadziści i Masterzy mają gdzieś swoich ludzi dla nich jest ważna tylko kasa a nam jak się nie podoba to mówią to się zwolnij pracuj w Święta bo my mamy to w dupie i do roboty bo jak nie to do widzenia a wszystkich wywalcie a potem sami zapierdzielajcie bo i tak nic nie pomagają polak polaka nielubi to jest dopiero
~Święta
2010-04-03 14:30:45
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
A grupa C musi odrabiać LANY PONIEDZIALEK!!!! Czy to zgodne z prawem?????
~WIELKANOC W HEESUNGU
2010-04-02 13:09:45
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
WIELKANOC W HEESUNGU CO TO ZA POLACY KTÓRZY NAMI ŻĄDZĄ NAWET W WIELKANOC TRZEBA PRACOWAĆ PO NOCACH
~Twoja przeciwniczka
2010-04-02 11:27:57
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 0
brawo !!!!!!!!!p.cygan - pomału i ciebie sprawiedliwość dopada za tych ludzi których przyczyniłaś się do zwolnienia dzięki twojej władzy jako przewodnicząca zz sierpień 80 gdzie jesteś na usługach firmy szkoda tylko twojej córki , bo jest za młoda aby zostać już matką ale cóż dziecko jest winne kiedy matka (czyli ty) pokazuje przykład dziecku a nie ma czasu na wychowywanie dzieci. pa babciu!!!!
~ffffffffff
2010-04-01 13:46:11
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam p. k. cygan i moje gratulacje wlasnie sie dowiedzialem ze zostanie p. babcia a corka ma dopiero okolo 15 lat widac rezultaty p.rozrywki a brak zainteresowania dzicmi swoimi szkoda tylko p. corki tempota i sloma z butow p. wystaje teraz musi p. wiecej podpier............ludzi aby firma bardziej p.oplacala bo teraz bedzie p.kasa potrzebna
~WROCŁAW
2010-04-01 11:34:27
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Posłuchajcie bracia rodacy Polacy we Wrocławiu zarabia się przynajmniej DWA tysiące złotych bo Wrocław jest drogi a koreańczycy ile płacom 1400 złotych na czterobrygadówce i nie kłamcie kłamczuchy z heesunga bo praca jest ciężka wymagacie od ludzi potem ludzie chodzą na zwolnienia bo mają DOLEGLIWOŚCI zobaczymy kto będzie odpowiadał za przyczyny tego wszystkiego tu pracowała moja siostra i więcej tu nie wróci do tego bajzlu
~M.A.M. W.Y.J.E.B.A.N.E.
2010-03-29 22:01:26
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
moja dalsza wspólpraca z grupą "B" nie miała sensu, łamanie przez lidera zasad 5S i ubliżanie swoim pracownikom jest karygodne, zwłaszcza za przyzwoleniem mistrzyni..., brak kompetencji i doświadczenia w zarządzaniu ludźmi nie da się nadrobić D.A.R.C.I.E.M. R.Y.J.A., bo jesli argumentów brak..., jako zwykły pracownik produkcji czujesz bezsilność, kiedy przełożony upokarza pracownika w twojej obecności, nie żeby poprawić jakość produkcji, ale żeby podkreślić rangę swojego stanowiska. http://www.youtube.com/watch?v=KzGF7u-_g3s
~11111111111111111111
2010-03-29 17:46:55
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
to co piszecie o pani Cygan to może być prawda a nawet jest prawda jeżeli ktoś jej podskoczy to zaraz dostaje wypowiedzenie musi dobrze sprzedawać to powiedzcie dlaczego się nie wypiszecie z tego sierpnia 80 nie będzie członków nie będzie jej proste .
~A11
2010-03-28 11:51:15
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie piszę tu o włamaniu do czujegoś kompa.Jak się jest lamerem to się nim do końca życia pozostanie(trochę wiedzy).Swoją drogą napewno zrobi się trochę luźniej na forum.Nie wiem czy obrońcy masterów i shiftleaderów i oni sami wiedzą na jakim świecie żyją - może w jakimś matrix(ie),całkiem poddani systemowi.
~Pisanie tu nic nie da
2010-03-27 16:54:46
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
to tak jak by sobie ktoś malował obrazy dajcie sobie ludzie spokój co wam to dam nic nic nic nic i jeszcze raz nic było i mineło bo to jest wszystko wirtualne jak by ktoś doszedł po adresie IP odrazu by wyskoczył chakerski numer włamania do czyjegoś komputera i w tedy idzie się na policję
~Misiek
2010-03-26 13:57:56
z adresu IP: (81.219.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam. Poszukuje informacji odnośnie styropianowych opakowań, w któRych przewożone są podzespoły do montażu sprzęgu AGD w fabrykach LG i sąsiedztwie. Organizuję zbiórkę odpadów styropianowych i styrenowych dlatego ważne jest dla mnie czy w LG electronics w Biskupicach lub w okolicy jest możliwość zebrania takich odpadów. Za rzetelną informację należycie wynagrodzę. proszę o kontakt gg 1070315
~A11
2010-03-25 18:47:07
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bo to jest wojna i to na wyniszczenie.Są tu rekruci ,jak i też weterani. Co prawda tych drugich coraz mniej,w pracy nie za bardzo można kocmołuchom zielonym podogryzać - za to tu można nawtykać czego dusza zapragnie(w granicach netykiety).Ciekawe osoby jednakże tutaj piszą patrząc po ich adresach IP.
~HISTORIA HEESUNGA
2010-03-25 18:17:53
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wiecie co pierwszy raz tu jestem bo szukałem tej stronki w tej waszej firmie to jak na wojnie
~B12
2010-03-24 20:04:27
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
atmosfera chamstwa, prymitywizmu i zastraszania to nie wybryk koreańczyków a prostych liderów i mistrzów narodowości polskiej, chcąc wykazać się w pracy i zatuszować brak wykształcenia zachowują się jak ostatnie szmaty a nie ludzie. ręka rękę myje więc ekipa zielonych szmat trzyma sztamę żeby nie stracić posady, bo wtedy sami będą musieli zapierdalać na liniach a ludzie niechętnie przyjmą ich w swoje szeregi
~tttt
2010-03-24 17:53:01
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
jak jest na grupie A
~Łukasz
2010-03-24 10:42:49
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
czy ktoś wie czy to prawda z tymi opłatami za autobusy ?Co maja wprowadzic
~zwolniony
2010-03-24 09:33:51
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 0
mowice oddzywac sie ja sie odezwalem i mnie zaraz zwolnili pomogla im w tym kaska cygan wielka przewodniczaca zz sierpien 80 ktora jest na uslogach firmy guwno robi na tym kit szicie gzdzi sie po katach z tym wojtusiem a ich liderka anka na to pozwala niech sprawdza nagrania z moritoringu z kitszitu grupy a to sie przekonaja jak cyganowa pracuje a kto sie jej przeciwstawia to odrazu jest zwolniony tak juz przez nia zwolnili 3 osoby moja rada zalatwcie ja i jej kolezanusie iwonke
~pojebana firma
2010-03-23 16:11:24
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
powiem wam task praca jest lekka łatwa innymi słowem nie jest ciezko ale za to słabe zarobki np w porównaniu z tamtym rokiem zarabiało się od 1300 do nawet 2000 a teraz max 1400 więc zarobki się bardzo zmieniały ogólnie zero profesjonalizmu wszystko robione tzw na pałe oraz zastraszanie upomnieniami zwolnieniami itp
~mała123
2010-03-23 15:57:55
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
Odezwał się następny filozof nierób , potraficie tylko narzekać jak to jest wam żle. Najwięcej mają do powiedzenia nieroby które opieprzają się w tej firmie i latają na skargi do biura . Nikt na siłę was tu nie trzyma zamknijcie w końcu te swoje mordy i weżcie się do roboty lesery
~####07########
2010-03-23 14:32:43
z adresu IP: (91.94.xxx.xxx)
Ocena: 0
A wiec tak czytam te Wasze komentarze są co nie które prawdziwe co nie które może trochę wyolbrzymione ale mam pytanie......po co je piszecie jak nic z tym nie robicie??????Boicie się tak?ale czy jest Wam z tym strachem dobrze? czy jak pozbawiają Was ludzkiej godności też jest Wam dobrze? Chcą po prostu z Polaków zrobić Koreańców i to się im powoli udaje!!!!!!!A gdzie nasza godność narodowa,nasza duma,gdzie duch walki o swoje!!!!!!!!!!!????????????POZDRAWIAM
~Ukradli nam pieniadze
2010-03-23 12:17:16
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie jesteśmy z tej waszej filrmy ale niektórzy ludzie skarżyli się osobom trzecim po za bramom niektórzy ciężko pracowali umawiając się z brygadzistkami tej firmy robienie po godzinach i nie otrzymali swoich piniędzy biuro powiedziało ze za nadgodziny też tego im nie wypłacą i tak się stało i kierownik produkcji też tak powiedział to było w tamtym roku pozdrawiamy
~aaaaaa
2010-03-23 09:03:49
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
według mnie to wszyscy którzy piszą na tym forum to jedna wielka banda obiboków i to ich trzeba wytępić!!!!!
~Wysłałam
2010-03-22 17:46:11
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja już wysłałam coś do sądu na pewne osoby tam już jest wszystko od a do z za to ze mnie zwolnili bez przyczyn co za chamstwo w tej waszej firmie brutalnej
~riczi23
2010-03-21 22:45:13
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam.Od 15 - 19 odbyły się wirtualne targi pracy.Firma LG ukazała się jako jedna z lepszej korporacji na naszym rynku, przede wszystkim jako dbająca o dobro pracownika zapewniając godziwe zarobki i bardzo bogate zaplecze socjalne.Jak to dobrze że jestem teraz tu o zgrozo!!! i ja wysłałem swoje aplikacje ??? no nie wolę zostać na zasiłku i szukać dalej pracy.Dzięki Wam !!! nie dajcie się!!! do sądu z nimi !!!, bądźcie jednomyślni, zastrajkujcie na 2h to się opamiętają i piszcie o tych zarazach jak najwięcej nie tylko tutaj. ZARAZĘ trza wytępić!!! ale i obiboków też.
~Misiek
2010-03-21 12:38:26
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam. Poszukuje informacji odnośnie styropianowych opakowań, w któRych przewożone są podzespoły do montażu sprzęgu AGD. Organizuję zbiórkę odpadów styropianowych i styrenowych dlatego ważne jest dla mnie czy w LG electronics w Biskupicach lub w okolicy jest możliwość zebrania takich odpadów. Za rzetelną informację należycie wynagrodzę.
~A11
2010-03-20 21:48:32
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co zrobić,wszyscy inżynierzy, masterzy i shiftleaderzy to jedna wielka pomyłka w heesung.Każdy(a) z nich chce nadrobić braki w inteligencji(na głupote nie ma lekarstwa), tylko jak się tego nie ma to nadrabiają chamstwem-przykład gr. "B" ale na innych też nie jest lepiej.Jeszcze jedno wiem i to jest prawda ,że te pochwałki i głupie teksty ile to się zarabia - piszą to wszystko właśnie oni(zielone kocmołuchy).Wszystkich ich do jednego wora i potopić oszołomów i ich popleczników z linek. Ich miejsce jest w --STRONIU ŚLĄSKIM-- taka mała fajna placówka,na wakacje jak znalazł dla nich.
~maślana
2010-03-20 17:18:06
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
Piękny pokaz solidarności wobec anety,do 2222 broni swój swojego,co przyjaciółeczka czy przymyka oczko na nieróbstwo za lizanie dupy?to nawalisz punktów u wszechmogącej wiadomo kim jesteś skoro stajesz w obronie Osama Bin Krauze,a ta "2"to twój iloraz inteligęcji zapewne to wszystko tłumaczy.
~PODWYŻKI
2010-03-20 08:28:29
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
W Polsce nie ma pracy to koreańczycy polaków wykorzystują za 1300 zł netto na czterobrygadówce komu się chce pracować w Niedzielę nawet nie można pujsc do kościoła do znajomych tylko trzeba spać po nockach niedługo to jeszcze Polska będzie koreańska i w tedy się stanie czas w którym zaczymała się ziemia
~A11
2010-03-19 19:34:15
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
Trafnie napisane.Potrafi zadbać o swoich ludzi,a co z całą resztą?
~22222
2010-03-19 08:58:15
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
aneta jest dobrym masterem . umie zadbać o swoich ludzi który master stanie na linii i pomaga . nie lubi nierobów i to się chwali bo czemu ktoś ma robić za kogoś.
~Misiek
2010-03-19 07:40:54
z adresu IP: (213.241.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam. Poszukuje informacji odnośnie styropianowych opakowań, w któRych przewożone są podzespoły do montażu sprzęgu AGD. Organizuję zbiórkę odpadów styropianowych i styrenowych dlatego ważne jest dla mnie czy w LG electronics w Biskupicach lub w okolicy jest możliwość zebrania takich odpadów. Za rzetelną informację należycie wynagrodzę.
~BONZO
2010-03-18 22:37:26
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
praca moich marzeń! Już od roku nic nie robię wystarczy że jestem cały miesiąc i wpada mi produkcja z frekwencją, bo jestem BONZO a moi współtowarzysze z linii to moi sponsorzy czyli nic nie robie bawie sie w chowanego i co miesiac 1500netto wpada, czasem kunowa wydze na mnie swoje ryło że stoje i szukam ch... do dupy i tyle ja widzieli bo sama wielkie gówno robi a te jelenie z mojej linki zapieprzaja na smierc i zycie ogolnie jestem dwie lewe rece, jakośc produkcji i tak beznadziejna na B bo liderzy to paly do lania. Zajebali mi klapki rozmiar 43! oddajcie zlodzieje pewnie ta gruba pijaczka z magazynu mi skroila. burdel na kolkach tylko zadnej nie zaliczylem jeszcze bo pewnie syfa maja
~mondzioł
2010-03-18 22:14:01
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
pani Krauze to wybitna jednostka z grupy "B", dziewczyna bez wykształcenia ( więc gdzieżby indziej mogłaby pracować, znów w wałbrzyskim markecie?, siejąca postrach i zagładę wśród pracowników produkcji ( bynajmniej tak jej się wydaje, nie wyprowadzajmy jej z błędu ), arogancka i zarozumiała. Może i potrafi zrobić selekcję wśród leserów nic poza tym. Zupełnie podobna do nikogo! Mogłaby pracować jako dyspozytorka na stacji PKS, ma dobra dykcję przez Intercom, wydając polecenie służbowe - PILNE! - z przepięknym akcentem... Karierę robi zawrotną, niczym koreańska DODA ELEKTRODA, prymityw totalny, kopia dla uboższych... w autokarze ukrywa się przed pracownikami w kapturze... przechodzę na inną grupę, bo lubię swoją pracę, ale boli mnie jak widzę niekompetentnych przełożonych.
~Misiek
2010-03-18 17:23:54
z adresu IP: (194.145.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam. Poszukuje informacji odnośnie styropianowych opakowań, w któRych przewożone są podzespoły do montażu sprzęgu AGD. Organizuję zbiórkę odpadów styropianowych i styrenowych dlatego ważne jest dla mnie czy w LG electronics w Biskupicach lub w okolicy jest możliwość zebrania takich odpadów. Za rzetelną informację należycie wynagrodzę.
~Robek
2010-03-18 16:11:49
z adresu IP: (77.255.xxx.xxx)
Ocena: 0
ehhh, a ja musze się tam zatrudnić ponieważ potrzebuje kilka informacji... mimo, że już pracowałem w podobnej fabryce w Rosji w Kaliningradzie... Tak samo jak z waszych opinii tamci byli równie tępi i nieznośni... Po porostu koreański styl zarządzania.
~Robek
2010-03-18 16:10:29
z adresu IP: (77.255.xxx.xxx)
Ocena: 0
ehhh, a ja musze się tam zatrudnić ponieważ potrzebuje kilka informacji... mimo, że już pracowałem w podobnej fabryce w Rosji w Kaliningradzie... Tak samo jak z waszych opinii tamci byli równie tępi i nieznośni... Po porostu koreański styl zarządzania.
~A11
2010-03-18 15:00:56
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak to prawda. Głupich nie sieją - sami się rodzą.
~maślana
2010-03-17 21:54:19
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Poziom wiedzy naszych przełożonych jest bardzo ubogi,inżynierowie to totalna załamka niewiem kto im dał dyplomy,są tak tępi że nie nadawali by się nawet do wyrywania buraków na polu to żałosne,menagerowie to czysty przykład robienia kasy bez zbytniego wyczerpania umysłu,wystarczy być nie trzeba nic więcej,ale największą porażką są tzw.masterzy,chciałbym zobaczyć choć jeden dyplom mistrzowski,lecz poziom wykształcenia tzw.mistrza produkcji jest mniejszy niż poziom zwykłego pracownika produkcji,dodając że ich wiedza to tylko to co przepracowali w firmie i większość z nich nie reprezentuje sobą nic,są tępymi prostakami,najlepszym tego przykładem jest super tępa "master"grupy B Anetka K. Z takimi jak ona firma rosnie w siłę!Wykfalifikowana kadra to podstawa,brawo!
~Pomylka
2010-03-12 01:20:31
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie tylko menagerowie nic nie umieja ... Wystarczy spojrzec na wiekszosc naszych inrz ;p Inzynierami ich nazwac nie mozna :)
~mała
2010-03-11 12:22:59
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale dzien Kobiet był wow!!
~iza
2010-03-11 12:15:05
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
nawed chorowac nam zabronili
~Słabe zarobki
2010-03-10 19:27:24
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
Biuro myśli tylko o sobie zawsze była taka prawda kto ma szkołę ten ma lżej a co ich będzię obchodził jakiś prostak czy prostaczka z linki zatrudniła się to niech zarabia na chleb i tak polak polaka kantuje i już się nie zmieni w tej firmie każdy myśli tylko o sobie przychodzi liderka młoda 22 lata rozkazuje a zarobić nie da lub lider czy master premie małe a na linkach żylaki robią się kobietom na nogach za 1400 zł netto czterobrygada to jest rozpacz
~444
2010-03-10 18:11:31
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
zarobki w tej firmie lecą na łeb i szyję to jest chore,ale to nikogo nie obchodzi.za to nasi menagerowie zarabiają krocie a nic nie robią bo nic nie umieją taka jest prawda
~hyhy
2010-03-10 12:10:47
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
dobre:):):)
~la biedronka
2010-03-08 20:02:09
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
1700 netto to xxyy możesz zarobić wyciągając pałę na pokazie garnków zeptera a nie w szajsungu, nie mają zamówień na te tandetne klamoty, bo nieroby w biurach nie starają się o rynek zbytu. Za to wiodą prym w zwalnianiu pracowników produkcji zamiast wy****ć pasożytów liderów i prymitywnych masterów. Dostajesz pewnie 1200netto albo mniej, i żyjesz jak szmata w rozjazdach, kupujesz żarcie w biedronce, podróżujesz maxpolem jak biedronka i kropki k...a chyba zbierasz!
~normalny
2010-03-08 19:50:21
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
1700 zł do reki w heesungu,dobre sobie było kiedyś jak nawaliliśmy nadgodzin a teraz może ty masz musisz dobrze z ucha strzelać albo jesteś po szkoleniu w koreańskiej algidzie i dobrze lody robisz,bajki to my nie nam
~młoda
2010-03-08 19:32:04
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
haha jakie 1700? mamy 1500 brutto i prekwecje 200 to tak 1400 do łapki jak dobrze jest
~///////////////??????????
2010-03-08 17:09:05
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
A CO JAK LINKA JEST PRZECIĘTNA I NIE WYROBI SOBIE PREMII?WTEDY TO NAWET NIE ZAROBIĄ 1400.LUDZIE ALE PISZECIE CZASAMI GŁUPOTY,AŻ PRZYKRO TO CZYTAĆ.NIEKTÓRZY JAK WIDAĆ SA MOCNO OGRANICZENI,NO ALE CÓŻ JAKA FIRMA TACY PRACOWNICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~?
2010-03-08 12:06:05
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ciekawe???
~xxyy
2010-03-08 00:24:46
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
chyba sam nie wiesz co piszesz na 4ro brygadówce minimum jest 1500 zł + do tego premia frekwencyjna 200 zł + i jak linka jest dobra to dochodzi do tego premia produkcyjna!!! Wiec jako pracownik można spokojnie wyciągnąc 1700zł na rękę. Jak nie jesteś w temacie to lepiej nie pisz.!!
~ZAROBKI SŁABE BARDZO
2010-03-07 11:55:31
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
CO TO ZA FIRMA LUDZIE PRACUJĄ ZA 1400 ZŁ BRUTTO NA CZTEROBRYGADÓWCE NETTO ZA RABIAJA 1200 ZŁ NETTO CI CO PRACUJA JUZ 3 LATA W TEJ FIRMIE MAJA 1700 ZŁ BRUTTO I MNIEJ ROBIĄ A CI CO ZABIERDZIELAJĄ MAJA 1200 ZŁ ZA CZTERO BRYGADÓWKE 1400 ZŁ NAJWIĘCEJ NETTO JA TU NIE BĘDE PRACOWAŁA I INNI TEŻ WEŚCIE SOBIE TAKIE PIENIADZE A GDZIE OPŁATY LUDZIE JESZCZE CI ZABIORĄ DOWIDZIENIA MÓWIĘ TEJ FIRMIE
~xxyy
2010-03-06 09:06:54
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
No właśnie ludzie nie pird**** już takich smutów na gr.B było źle ale to co jest teraz to jest niebo w porównaniu do tego co było. A podejrzewam że te negatywne komentarze piszą samę nieroby, którym nie zależy na pracy i przychodzą do firmy aby poplotkować i obrobić komuś dupe.
~22222
2010-03-04 10:52:33
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
na grupie B nie jest żle sytuacja się zmieniła. jest całkiem fajnie moze nie super ale wszyscy są wyciszeni.nie piszcie już bzdur .sytuacja jest normalna .już minęły złe czas .
~maślana
2010-03-02 15:24:54
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
polecam pracę na grupie "B"największy syf i żałosna masterka,o liderach nie wspomnę,nie można wytłumaczyć ich zachowania w żaden sposób,to się nadaje do sadu co wyprawiają te patafiany,ja z tąd spadam bo nie ręczę za siebie.
~byli i się zmyli
2010-03-02 15:17:57
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
wszystkim pracownikom heesunga miłego zapierdalania na swoich liderów i masterów i na czarny tusz do drukarek
~pudzian
2010-03-01 17:32:09
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Młoda są pozytywy. Ja myślę, żeby się zatrudnić w tej firmie. Jak coś kierownik albo inny ciul zacznie fikać to po mordzie dostanie. I to jest ten pozytyw :) Nie pozwolę, żeby jakieś barany tak ludźmi pomiatały. Czekajcie tam na mnie.
~młoda
2010-03-01 08:44:39
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
czy w tej firmie nie ma zadnych pozytywow???
~pudzian
2010-02-28 14:08:38
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chyba się zatrudnię w tej firmie, bo dawno nikomu po mordzie nie dałem :)
~mmmm
2010-02-25 18:09:31
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
:(
~Tez wiem która
2010-02-24 11:03:13
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
To z grupy D tak to prawda jest nie miła uważajcie na nią
~My wiemy
2010-02-24 10:44:36
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
My wiemy która to jest z linki D brunetka
~sdjndscisdhcisdhcsdi
2010-02-24 10:41:50
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
J ZNÓW NOWA I MŁODA BRYGADZISTKA OBRAZA PRACOWNIKÓW JEST BESZCZELNA I CHAMOWATA I NIECH BĘDZIE PRZEKLĘTA W TEJ FIRMIE I DO INSPEKCJI
~paulinka
2010-02-23 16:44:29
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Załosni jestescie.Potraficie tylko smarowac na necie a na linkach nikt liderowi nic nie powie tylko w dupe włazi,bo o masterach nie wspomne.A jedyne na co was stac to na gnebieniu nowych i udawaniu co to nie wy PS> jestem starym pracownikiem
~ddnfvkhbvjkdsv
2010-02-23 11:41:07
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
J ZNÓW NOWA I MŁODA BRYGADZISTKA OBRAZA PRACOWNIKÓW JEST BESZCZELNA I CHAMOWATA I NIECH BĘDZIE PRZEKLĘTA W TEJ FIRMIE I DO INSPEKCJI
~pudzian
2010-02-18 17:24:18
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ale koreaniec by dostał po mordzie jakbym coś takiego zobaczył. Ja jestem człowiek spokojny, ale za coś takiego wylądowałby na intensywnej w najlepszym wypadku, a w najgorszym dostałby kosę jeśli wiecie co mam na myśli :)
~zarobki :(
2010-02-08 08:42:51
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Albo dadzą podwyżki jak nie to odchodzimy z tej firmy
~xyz..
2010-02-05 18:29:59
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
targety na 32'' są wykręcone w kosmos 2250!!! a jak linia zrobi mniej to zaraz pytania Dlaczego??a jeszcze tydzień temu było 2050!! ciekawe kto im tyle zrobi.... zwłaszcza na liniach paletowych, gdzie co chwilę się coś psuje
~33333333333333333
2010-02-04 18:28:53
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie gadajcie w naszej firmie tak do końca nie jest żle , w nie których firmach jest o wiele gorzej .Atmosferę w pracy to my ludzie tworzymy.
~MARGO85
2010-02-04 14:18:49
z adresu IP: (79.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
to nie do końca prawda co niektórzy piszą.laska oberwała od tego koreańczyka z baśki w nos.dla załagodzenia sprawy dostała awans.potem chyba się zwolniła bo z 3 mies.potem niebyło już jej na hali widać.koreańczyk wcale tak natychmiastowo niezostał usunięty bo jeszcze długo po zajściu hasał swobodnie po hali.pozdrowionka dla całego heesunga.ps-w lg electronics jest gorzej .
~zarobki :(
2010-02-03 21:16:51
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Składaj składaj zarobisz 1400 brutto a pot po jajach będzie ci leciał ja już tu nie pracuje dawno :(
~przyszły pracownik
2010-01-31 15:19:34
z adresu IP: (87.96.xxx.xxx)
Ocena: 0
no to mnie załamaliscie całkiem swoimi komętarzami, bo chce złożyć podanie do waszego zakładu, znajoma namawia mnie do podjęcia tu pracy mówi że nie jest zle,zarobki spoko o tu na forum całkiem inne zdania, więc teraz jestem w kropce
~2222222222222222222
2010-01-27 12:09:36
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
na grupie B nie jest żle .sytuacja zmieniła się na lepsze.jest normalnie. są wyjątki ale na każdej grupie nie wszystko jest ok.
~~ hrabia pojebaniec
2010-01-26 19:14:51
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
kiedy włączą na hali klimatyzację? oddychać nie ma czym... nikt tego nie widzi? codziennie ktoś mdleje na linkach ! i wogóle skróćcie nam przerwy do 10min, tylko na wyjście do kibla... i tak nie mamy czym już sikać, bo wszystko wychodzi z nas z potem ! Wydajność pracowników na pewno wam wzrośnie. Liczba NG spadnie i będziemy robić wyższe normy. Proponuję dystrybutory z wodą zlikwidować, bo i tak kubków nigdy nie ma a brzydzę się już pić po kimś. Zapomniałem, że MASTERROOM zajęty jest życiem prywatnym pracowników a nie swoimi obowiązkami. Cały burdel zaczyna się od góry, to oni wprowadzają zamęt i dezorganizację pracy. Nie przyjmujcie się na grupę "B", bo mamy niekompetentnych liderów i masterów.
~kira23
2010-01-26 12:54:06
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Powiem jedno jak sie do fabryki przyjmujesz musisz wiedziec ze w tych wielkich skupowiskach ludzi niebedzie ci jak u mamusi to swiat dla udzi z mocnymi nerwami i duzym pyskiem pozdro
~ktoś
2010-01-15 13:00:40
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
Burdel coraz wiekszy w tej firmie i tyle to cud ze wytrzymałem tu ponad 3 lata jak tylko cos znajdeto spierniczam jak najdalej stąd.
~iza
2010-01-15 09:45:09
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
oj straszne co tu piszecie ja jestem na D i nie jest tak zle .Potym co przeczytałam co sie dzieje na gr.B uwarzam ,ze Kasia jest super masterkom .Pokrzyczy ale czasami trzeba inaczej na głowe by jej weszli ale unas wszystko w granicach rozsadku
~dkjfhsdkfhs
2010-01-14 19:12:17
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pracowałam tu co ma wyjść na jaw to wyjdzie
~DD
2010-01-13 17:40:05
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
jak to jest... im dłużej tu pracuję tym mniej zarabiam???
~adam.p
2010-01-06 20:36:47
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niech nikt nie wierzy w nasze ,,związki" to kpina ,że ci ludzie w ogóle dostali się na te stanowiska!!! Niech małużeństwo P już da sobie spokój! Już wystarczająco wiele zła wszystkim wyżądzili!!! Ludzie nie dajcie się zwieść matactwu i obietnicom!!! Koniec kariery dla Pani K.P i A.P.DOWIDZENIA!!!
~e45
2010-01-05 13:11:09
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
chce wam powiedziec iz na przelomie luty/marzec maja byc gwarantowane podwyzki o ile panie przewodniczace zwiazkow p.piatek i p.cygan nie podpisza zas jakiejs zwloki jak w ubieglym roku chyba tym razem im sie to nie uda mam nadzieje ze na to wspolnie nie pozwolimy
~eeh
2010-01-02 19:48:20
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najgorsze jest to..że Inspekcja pracy musi poinformowac zakład o swoim przybyciu:(:( to rodacy nasi(czyt przelozeni) beda mieli czas by szopke przed nimi dostawic:(:(ehh
~abasjxabjxabxahaxbaxa
2010-01-01 13:13:42
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
S T A R T 2010 ROK
~vnjvsdfsbfissisdcdcaci
2010-01-01 13:12:23
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szczęśliwego Nowego Roku do inspekcji PRACY jak najszybciej
~maślana
2009-12-23 11:24:53
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wszystkim pracownikom naszej firmy,Zdrowych Wesołych Świąt i udanej zabawy Sylwestrowej,trzymajcie się,(życzenia nie dot. przełożonych).
~a z kim..
2009-12-20 16:34:07
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
A z kim tu działać jak związki mają nas w d... nasi przelozeni tylko wymyslaja co chwile jakies NIBY LEGALNE soboty, nadgodziny i wogole BRAK SLOW!! Zycze wam milej Wigilii bo ja niestety bede ją odsypiac po nocce... Ciekawe czy pan A.M. spedzi w kuchni 24.12.09 chociaz godzine...(wydaje mi sie ze nie..ma przeciez od tego żone) Coż, smacznego karpia panie...
~321
2009-12-18 19:23:37
z adresu IP: (89.230.xxx.xxx)
Ocena: 0
:))))))))))))
~mcskdjcfsdfjsodfjsofj
2009-12-16 21:41:36
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
ZA DUŻO PISZECIE LUDZIE ZA MAŁO DZIAŁACIE
~exworker
2009-12-12 13:22:48
z adresu IP: (213.238.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witojcie nędzni parafianie ! Kciałbym zaznaczyć że piszeta bzdury o wspaniałej fabryce która daje pracę setkom nędzników , kalacie swe gniazdo - ŹLE CZYNICIE !!! Natenczas firma daje wielkie możliwości rozwoju duchowego i zawodowego a wy tak źle wyrażacie się o tym dobroczyńcy?? Nie godzi się tak czynić bezbożna maso społeczna , nie godzi!!! Wielmożny Pan Prezes dba o wasze szczęście a wy tak się odpłacacie?? Zmieńta swe zachowanie bo oczy bolą patrzeć na wasze teksty . POZDRAWIAM
~misja heesung
2009-12-03 12:37:01
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
widze, że tu macie niezły burdel, siostry
~maślana
2009-12-01 21:45:03
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przełozeni w Szajsungu wpadli na nowy pomysł ukarania niesfornych pracowników,nie chcesz zostać na "dwunastce"to nie wywalimy cię oficjalnie lecz losowo zwolnimy z lini jedną osobę bez podania przyczyn gdyyż pracodawca ma przecież takie prawo,jak mi przykro ale to tylko pretekst do zwolnienia niewygodnych pracowników
~12-stak
2009-11-30 10:44:36
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
spoko praca do końca roku 12 co druga popołudniówka pod przymusem i szantażem jeśli nie zostaniesz to do zwolnieńia!zobaczymy czy ktoś wkońcu się zbuntuje?
~"czterobrygadówka"
2009-11-28 14:38:02
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nikt nie pisze o tym, że oficjalnie "czterobrygadówki" nie ma bo została zniesiona na wiosne a nasz wspaniały zakład woli zapłacić kary niż zmienić system pracy.
~robol
2009-11-23 21:01:43
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
wsadźcie sobie w dupę te dwunastki! system 4 brygadowy 3 zmianowy to u nas fikcja, powinniśmy mieć tydzień wolny od pracy a mamy wielki ch..! kroją nas na 48h/tydz. nie wypłacając setek, pracujemy 6 dni w tygodniu, mamy 1,5 dnia wolnego, w tym jeden odsypiamy po nocce i zarabiamy wielkie gówno 1400-1500 z premią frekwencyjną i produkcjyną. nogi same do dupy od stania wchodzą
~mikesz
2009-11-23 11:46:42
z adresu IP: (84.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
hesung to najwieksze bagno w jakim pracowalem male place i atmoswera do dupy ,normalnie szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
~riyiyiyiwywywryw
2009-11-12 21:29:11
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Do inspekcji pracy i to wszystko też tu pracowałam małe zarobki 1100 zł na miesiąc a z sobotami 1400 zł nikt nie chce tu pracować ludzi przyjmują zwalniają ale ludzi sami się zwalniają aby przezimować czas pokaże jak to będzie musi się wszystko pozmieniać od początku i zacząć od nowa Polak Polaka niszczy trzeba uciekać jak najdalej żyjemy w piekle
~zyczliwa
2009-11-10 19:56:47
z adresu IP: (213.108.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co do pytania $$$$$$$$$$$ lider o imieniu Jacek owszem pracuje w tej firmie i uwazam iz jest wspanialym czlowiekiem mialam okazje z nim pracowac jeszcze na lince i okazal sie prawdziwym przyjacielem.
~maślana
2009-11-09 20:12:27
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chcę dodać parę słów na temat wspaniałych nadgodzin tzw. "dwunastek", do których systematycznie jesteśmy zmuszani po przepracowaniu ośmiu godzin na zmianie drugiej, niestety trzeba zostać jeszcze cztery, albo pożegnać się z pracą, kiedy ktoś w końcu zrobi porządek z przymusowym tyraniem? Do tej pory wspaniałomyślnie stawka za nadgodziny wynosiła 200% normalnego wynagrodzenia lecz obecnie jest obcięta o połowę i nikogo nie obchodzi, że człowiek wraca do domu o piątej ledwo żywy i tego samego dnia musi jechać na nockę, polecam mądrym osobom, które o tym decydują, aby spróbowały tylko trzymać przez dwanaście godzin dlugopis w ręce, stojąc obok linki nie robiąc nic a co dopiero wykonując pracę monotonną i męcząca do tego w tempie mega akordowym. Do kogo są pózniej pretensje o liczbę wyprodukowanych wadliwych BLU? Błagam podkręćcie tempo na linkach i podstawcie na końcu zamiast trey'i na paletach kontenery na odpady, bo tyle jest warta jakość produkcji wykonywanej w takim tempie. Dodam jeszcze, że spośród wszystkich firm na strefie Heesung ma najgorszą opinię i nie uważam, że to jest wina Master grupy B, bo Ona jako jedyna dobrze wykonuje swoje obowiązki, a więc gratuluję kadrze wspaniałego prosperowania firmy, w tym tempie za dwa lata pracowników będziecie szukać w Afryce pośród plemienia Hutu, choć pewnie nawet oni nie będą chcieli u Was pracować, rewelacją są malejące pensje, to bardzo mobilizuje do lepszej pracy, pozdrawiam Panią Master Martę T. jestem pod wrażeniem Pani inteligencji i uroku osobistego, szkoda tylko, że nie posiada Pani ani jednego ani drugiego, jedyną Pani wadą jest brak zalet. Życzę przyszłym pracownikom tej firmy długiej i owocnej wsółpracy ale u innego pracodawcy.
~Hrabia Pojebaniec
2009-11-06 10:53:38
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Grupy "B" nie tworzą masterowie, liderowie czy koreańczycy. Pracownicy sami sobie budują atmosferę na linkach i w sheet kit'cie. Praca nie jest skomplikowana, wystarczy do niej po prostu przyjść i wykonać "swoje" zadanie. Z autopsji wiem, że w pracy nie należy szukać znajomych, pieniądze niszczą... a twój przełożony nigdy nie będzie się z tobą spoufalać, bo musi utrzymywać dystatns. Organizacja pracy dosyć chaotyczna, brakuje komunikacji między wydziałami i nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialnośći za błędy. Licz na siebie i sobie tylko ufaj! Pozdrowienia dla Wincentego Pipki ;)
~kulturysta
2009-11-04 23:02:03
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
Już ja bym pokazał temu żółtkowi gdzie jego miejsce. 120 KG masy robi wrażenie i zmiażdzyłbym takiego konusa
~$$$$$$$$$$$$$$$$$
2009-11-04 21:32:46
z adresu IP: (213.108.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ktos mi powie czy jest taki lider o imieniu Jacek i co o nim sadzi?
~$$$$$$$$$$$$$$$
2009-11-04 21:31:59
z adresu IP: (213.108.xxx.xxx)
Ocena: 0
Z tego co widze to w heesungu nic sie nie zmienilo a nawet jest gorzej!!! Pracowalam tam prawie 2 lata firma miala wtedy 4 miesiace i nie powiem bylo super az sie chcialo isc do pracy ale z biegiem czasu wszystko sie zmienilo. Co do Anety K. ludzie nie przejmujcie sie ona zawsze taka byla dobrze ze sie zwolnilam jak zostala moja liderka nie bardzo sie lubilysmy od tego awansu na mastera pokrecilo jej sie w glowie a Emil to taki jej piesek jak sie znudzi to go karci pamietam jak nie byli razem to taki pako z niego byl a teraz to widze ze ciezki jego zywot z ta tyranka smiac sie chce.
~~`~`12345678910~~
2009-10-28 10:30:25
z adresu IP: (91.94.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie to co teraz sie wyprawia w tej firmie to tylko do gazety chyba trzeba podać.Pamiętacie ten incydent ,jak liderka z jedynki walneła laskę bo nie wytrzymała nerwowo??????? to za to dostała awans na mastera!!!!a więc teraz żeby awansować w tej firmie trzeba komuś przyłożyć!!!!!!!!mało tego nie mają gdzie jej przydzielić to chcą zwolnić DOBREGO MASTERA bo myślę że jest komuś nie wygodny i tylko dlatego a nie jak podają jakieś tam powody że były skargi do HR na niego ,bo jak wiemy nie tylko na tego mastera były i jakoś nikt z tamtymi nie zrobił porzadku(a więc czymś tu śmierdzi)i co z krzyczącego na bijącego wymienią BRAWO dla tej firmy !!!!!!!!!!to odrazu niech nas ubiorą w pasiaki,drewniaki a tej babie dajcie bata żeby miała czym nas lać jak jej nerwy puszczą.Jak zwolnią tego mastera to myślę że reszta masterów też poleci,bo na każdego były skargi mogę Was o tym zapewnić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A więc prosze szefostwo ,panią Keli, zastanówcie się dobrze za nim podejmiecie jakieś pochopne kroki czy takie postepowanie nie przyniesie więcej szkód firmie i nie potrzebnych zadym.
~2222222222222222
2009-10-25 22:17:45
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 0
ta liderka to Ulka lize tyłek Adamowi .M. nikt jej nie lubi na szit kitach podkablowała swoje dziewczyny widac jaka franca .,,, dodrze bo chcą dziewczyny ją zmienic niech zjeżdza na linki .Wali od niej na kilometr ,nie długo mikołaj moze ją wykompiecie zeby tak nie śmierdziała .pozdrawiam liderka ,niemusze nanią patrzeć zeby wiedzieć z kim rozmawiam wystarczy ze ją czuje .......ha h a ha ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
~asia
2009-10-25 21:49:32
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 0
prawda ona śmierdzi jak cap
~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009-10-22 13:22:31
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
NAJWIĘKSZYM WYBRYKIEM NATURY W FIRMIE JEST LIDERKA SZIT KITÓW,PANI Z GRUPY B. NI TO FACET NI KOBIETA.CIEKAWE JEST CZYM SIĘ GOLI?.TA PANI POWINNA SIĘ WYKĄPAĆ .STRASZNIE ŚMIERDZI POTEM.KOBIETO JEŻELI SIĘ NIĄ CZUJESZ UMYJ SIĘ.
~###########
2009-10-20 17:54:53
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
JEŻELI LUDZIE MACIE PROBLEM Z LIDEREM MAĆKIEM TO POROZMAWIAJCIE O TYM Z ADAMEM LUB PIOTRKIEM . POWINNI WAM POMUC . MACIUŚ TYLKO NADAJE SIĘ DO KASACJI.ZACZNIJCIE COŚ DZIAŁAĆ.
~???!!!&&&
2009-10-18 10:24:07
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co do tego Maciusia to jest święta prawda,on do niczego się nie nadaje-nawet deliwerem był kiepskim,a co dopiero liderem,ale za to dobry jest w podpierdalaniu ludzi do Anety i pewnie dlatego został brygadzistą,a że beznadziejnym to już inna bajka.Co z tego że ma jakieś tam wykształcenie skoro nie ma bladego pojęcia jak zarządzać ludźmi i dobrze produkować blu,a do tego jest niezrównoważony psychicznie i powinien sam zrezygnować z funkcji lidera,bo się nie nadaje.Już Emil lepiej sobie radzi,ale to zasługa Anety,bo mu bardzo dużo pomaga.Co do Kuny ,to faktycznie zachowuje sie jak jakiś esesmaniec,lata jak wariat,żeby tylko jej linka zrobiła jak najwięcej,no i tez jest dobra w podpierdalaniu ludzi.Agnieszka jest jak na razie w miarę normalna,nie panoszy sie jak reszta liderów,jej linka dobrze produkuje i ma tam fajnych ludzi-oby tak dalej.Nowa liderka i nowa linka chyba też jest nie najgorsza,ale pożyjemy zobaczymy co będzie dalej
~****************
2009-10-15 19:07:23
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
LIDER A GRUPY B JEST POPROSTU BEZNADZIEJNY MOWA O MAĆKU ON NIE ZNA SIĘ NA PRODUKCJI PRAWIE CODZIENNIE MA ZWROT.TO JEST POPROSTU SZOK .POWINNI GO ZDJĄC Z TEJ FUNKCJI .NAPEWNO BY ZNALEŻLI KOGOŚ ODPOWIEDNIEGO.ON DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE.ANETA POWINNA PRZYZNAĆ SIĘ ŻE ŻLE ZROBIŁA OBSADZAJĄC GO NATYM STANOWISKU.ALE KAŻDY MA PRAWO DO BĘDU..ON BIEGA PO TEJ LINCE JAK WARIAT. NIE UMIE NAWET WYDRUKOWAĆ POPRAWNIE BARKODÓW.W TEJ FIRMIE TO ON KARIERY NIE ZROBI.JEST POPROSTU TĘPY.
~ktos
2009-10-13 15:02:55
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jabłka były dobre-tylko tyle powiem;))))
~(******)
2009-10-12 08:47:56
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
I jeszcze dodam praca na ogół nie jest zła.Wszystko zależy od modelu,od naszego samopoczucia,od zmiany na jakiej w danym dniu pracujemy.Dodam, nie lubię pracować na rano kiedy schodzi się ranna zmiana z czterobrygadówką wtedy jest szum,gwar człowiek własnych myśli nie słyszy i to pogarsza efektywność mojej pracy.
~(******)
2009-10-12 08:40:34
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam.Pozdrawiam grupę B,a w szczególności linkę 8 B.Troszeczkę sobie poczytałam(em) o naszej masterce i o naszych liderach.Fakt,Aneta ma troszeczkę za dużą buzię ale można to jakoś przeżyć i ogólnie nie jest taka zła ( nie taki diabeł straszny jak go malują ).Mogłaby nad sobą popracować i byłoby wszystko w najlepszym porządku.Nasz lider Emil można przeżyć,ale mam co do jego osoby zastrzeżenia. Ma na lince wybrane osoby którym więcej pobłaża a są osoby których mniej lub bardziej się czepia.I to mi się bardzo nie podoba.Mógłby się bardziej przyłożyć do pracy i mógłby nam więcej pomagać bo w końcu jesteśmy zespołem i razem powinniśmy pracować na to aby osiągać lepsze wyniki A co do lidera Maćka to szkoda gadać.Więc na jego temat się nie wypowiem.Co do związku Anety i Emila,"jak się godzą niech se chodzą".Tylko żeby to nie przeszkadzało im ani nam w pracy.Alleluja.
~no
2009-10-11 10:35:55
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
no to ładnie...
~madzia
2009-10-10 18:21:07
z adresu IP: (78.131.xxx.xxx)
Ocena: 0
Już chyba przestali już mają dość wczorajsza produkcja do godz.13 coś mówi sama za siebie jeszcze miesiąc temu nie pozwolili by sobie,żeby linki zeszły na szkolenie. Ponoć magazyny pękają w szwach. Tak jak ktoś na forum pisał, plan produkcyjny zrobiony już nie będą potrzebować i zaczną się zwolnienia.A takie gruszki na wierzbie obiecują po prostu żenada.Murzyn zrobił, murzyn może odejść.
~sp
2009-10-09 15:51:48
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jasne-rekrutują jak leci;)
~ALFA
2009-10-09 14:42:23
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam ! Nie orientujecie się może czy są teraz w tej firmie przyjęcia ?
~szpila;
2009-10-07 13:12:03
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
WITAM .CZĘSTO CZYTAM TO FORUM I WIELE OSOB ODWIEDZAJĄCYCH TĄ STRONE MA RACJE .PRACUJE NA GR.B.TO CO W NIEJ PISZECIE TO NIESTETY PRAWDA .JEST BARDZO DUŻO SYTUACJI W KTÓRYCH GODNOŚĆ CZŁOWIEKA JESTRÓWNA ZERU.CO DO ANETY , FAKTYCZNIE JEJ MANIERY I ZACHOWANIE W STOSUNKU DO PODWŁADNYCH SĄ BEZCZELNE , ZWARZYWSZY CHOCIAŻBY NA JEJ MŁODY WIEK.CO DO EMILA NO CÓŻ..... NIE DA SIĘ UKRYĆ ŻE MA AMBICJE,ZNOSI UPOKORZENIA OD SWOJEJ DZIEWCZYNY ....TYLKO CZASAMI MÓGŁBY DOROSNĄĆ BO ZACHOWUJE SIE JAK MAŁY CHŁOPCZYK.KUNA LATA JAK KOT Z PĘCHERZEM POGANIA LUDZI JAK SS-MANIEC KLNĄ NA CZYM ŚWIAT STOI ALE IDĄ DO PRZODU . O AGNIESZCE NIE MAM ZDANIA ROBI CO DO NIEJ NALEŻY MOGŁO BY BYĆ LEPIEJ NO ALE CÓŻ/ PRACUJE BO MUSZE MAM RODZINE NA UTRZYMANIU . JAK BY CZYTALA TO ANETA ; PILNUJ EMILA BO BASIA MA NA NIEGO CHRAPKE MA TAKIE MAŚLANE OCZKA ZE PORZERA GO WZROKIEM NO I 2 MIESZKANIA CAŁA GRUPA B SIE Z TEGO SMIEJE POZDRAWIAM
~:P
2009-10-06 20:40:15
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie do inspekcji tylko do szkoły :D
~vndjnogvheo
2009-10-05 21:24:04
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja bym poszła na pani miejscu do inspekcji pracy
~$$$$%%%%@@@
2009-10-04 11:32:10
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dla czego wy kobiety nie potraficie być jedną siłom jedną z granom organizacjom linek jedną siłom to wy decydujecie czy chcecie zostać pół godz dłużej a wy zostajecie zmuszane by zostać pół godziny dłużej nawet się nie spytają czy możecie zostać ani nie proszą nie jesteście niewolnikami tak jak wszyscy jesteście Polakami słyszałam ze już w tym heesungu ludzie są przepracowani na tych linkach zarobki małe 1300 zł na rękę to są kpiny a niektórzy mają po 1600 1800 brutto i robi to samo gdzie ta uczciwość w tym zakładzie i sprawiedliwość ludzi wszystko boli po lekarzach chodzą na L4 i za to was zwalniają jak tak można cudzym kosztem człowieka kiedyś pracowałam w tej firmie dla tego tak jest nawet tu nie wrócę aż nie raz płakałam ze ten ma więcej wypłaty a tamta więcej
~MŁODA
2009-10-03 23:25:32
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
A PŁOCHA TO ROBI LODY RAZ WALCZAKOWI RAZ ORSZULAKOWI ŚWIĘTA PRZWDA
~szalona;)
2009-10-02 17:46:40
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
No...to kiedy te podwyżki:)
~ktoś
2009-09-29 07:52:31
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mam nadzieje że zrobią coś z tymi dojazdami!!!! 30 minut straconego czasu!!! i tak duzo czasu tracimy na dojazdy!!! a o masterce i kilku liderach z grupy B szkoda gadać!!! a ten nowy leader to juz naprawde niewypał!!!
~NicNieZdziwi
2009-09-17 08:17:31
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
!!!!!!!! Osoba wypowiadajaca sie o dojazdach ma calkowita racje,pierwsza zmiana ma ciagle przedluzany czas pracy (podobno knuja zeby w listopadzie byla to cala godzina) a czterobrygadowka konczac prace o 15.00 siedzi w autobusach i czeka bog wie na co.CZY TO NIE JEST BEZPRAWNA KRADZIEZ PRYWATNEGO CZASU??!! niepojete jak mozna bylo tak to "przegapic" i pozwolic na takie zalatwienie sprawy dojazdu Szok Genialnie to sobie w HR zalatwili naszym kosztem-po co maja nam zapewniac dojazd skoro posiedzimy w autobusie jak komplene debile z ktorymi w zaden sposob liczyc sie nie trzeba W ten sposob i nadgodziny pierwszej zmiany i dojazd czterobrygadowki konczacej prace wczesniej jest za jednym razem zalatwiony bez dodatkowych kosztow i wysilku Rece opadaja
~madzia
2009-09-12 20:03:43
z adresu IP: (78.131.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kochani nie angażujcie się!!! Pracuje w tej firmie 2 lata i wiem z doświadczenia jak co roku o tej porze przyjmują ludzi za pośrednictwem firm takich jak adecco w tamtym roku był chyba lessing, ale tylko dlatego,że na październik i listopad jest duże zamówienie na nasze blu. A przychodzi grudzień i ludzie zamiast bonów świątecznych dostają wypowiedzenie i mogę się założyc że w tym roku będzie to samo.Na pierwszy rzut idą zatrudnieni przez firmy pośrednicze, a później zaczynają rotację zatrudnionych przez Heesung.Nagle szukają kto chorował,kto brał bezpłatny itd. i fiu na bruk, przychodzi kwiecień zaczynają spływac zamówienia i dalej nabór, aby sztuka wtedy nie liczą się lata, przecież to co poprzyjmowali w najbliższym czasie to PATOLOGIA nie mówię że wszyscy ale stoi koło mnie gościu co zieje wódą jak gorzelnia i cały się trzęsie to jest w porządku paranoja! Także spadam z tej firmy idę do czekoladek. POzdrawiam wytrwałych
~@@@@@@@@@
2009-09-11 15:21:40
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Z TEGO CO WIEM DUŻO LUDZI SZUKA PRACY .WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ ŻE POMYLILI SIĘ NA WYPŁACIE .NIC NOWEGO. SZKODA ZE DOBRZY PRACOWNICY ODCHODZĄ .ZOSTANĄ SAMI OBIBOKI.W TEJ FIRMIE NIE SZANUJE SIĘ DOBREGO PRACOWNIKA.ALE TO JUŻ INNA BAJKA.
~hrabina von chichot
2009-09-11 09:21:01
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie przyjmujcie się do pracy przez agencję ADECCO! Co miesiąc pracownicy mojej grupy B czterobrygadowej mają różne wypłaty, chociaż godzinowo pod koniec miesiąca wyglądaja tak samo :/ zarobki od 1300zł-1800zł netto!!! Paranoja!!! Swoją drogą ładnie "okradli" mnie na sierpniowej wypłacie... powstawiali mi jakieś NK i straciłam premię frekwencyjną :/ żal... Od 4 miesięcy nie opuśxiłam ani jednego dnia, byłam na każdych nadgodzinach, zależało mi, żeby przejść bezpośrednio pod HEESUNG, ale usłyszałam, że nas nie chcą... Chociaż rekrutacja trwa nadal... NIE POTRAFICIE DOCENIć "DOBREGO" PRACOWNIKA, szukajcie dalej! Jeleni..., odchodzę do LG DISPLAY
~madzia
2009-09-09 19:26:21
z adresu IP: (78.131.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kochana pierwsza zmiano zróbmy coś !!!!!!!!!!! Robimy nadgodziny no dobra niech im będzie jakoś damy rade już niedługo może się skończą, ale co oni z nami robią przed wyjazdem z zakładu??? Wszyscy siedzimy na swoich miejscach na co czekamy? jak z więzienia na sygnał ze strażnicy? paranoja.A czterobrygadówka co kończy o 15 i tak musi czeka na nas aż my skończy prace.Jeśli Pracodawca zdecydował,że pracujemy pół godziny dłużej to reszcie powinien zapewnic powrót do domu o godziwej godzinie,a nie ludzie siedzą w autobusach godzinę czasu.Ja w piątek dzwonie do Inspekcji Pracy i was proszę o to samo im więcej skarg tym może szybsza będzie reakcja podaje nr 074 865 10 38
~Nogi
2009-09-08 19:02:48
z adresu IP: (80.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nogi mnie juz bolą przez te prace, ręce, uszy maja dosc tego ciągłego hałasu. W domu dzieci pytają kiedy zamieszkam w pracy /bo chyba ich nie kocham/ KOCHAM-ale musze ich utrzymać i zgadzam sie na te godziny, na to straszenie, poniżanie. Gdyby nie dzieci, dawno juz bym stąd odeszła ale niestety-nawet nie mam kiedy szukać nowej pracy..-eh
~^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
2009-09-08 08:22:11
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
TO JEST PRAWDA ŻE JEST ZAŁA KADRA.DOTYCZY SIĘ TO PRAWIE WSZYSTKICH.LIDERZY TO LUDZIE KTÓRZY MYŚLĄ ŻE WSZYSTKO IM WOLNO ALE TAK NIE JEST .STARY PRACOWNIK WIE JAK BYŁO I DLATEGO SIĘ STAWIAI TO SIĘ LIDEROM NIE PODOBA ,NOWEGO PRACOWNIKA ZASTRASZĄ STARY SIĘ NIE DA. WSZYSTKO ZWALA SIĘ NA PRACOWNIKA A MOŻE TO WY PRZEŁOŻENI PONOSICIE WINE.JEST KILKU LIDERÓW NA KTÓRYCH NIC NIE DA SIĘ POWIEDZIEĆ SĄ SUPER. ALE TO JEST JEDNOSTKA.SĄ TO LIDERKI Z LIŃ PALETOWYCH DZIEWCZYNY SĄ SUPER.
~TO JA
2009-09-07 22:11:08
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
DLACZEGO NAS TAK ZLE TRAKTUJĄ
~DORIS
2009-09-07 22:03:35
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
DLACZEGO NAS TAK ZLE TRAKTUJĄ
~7777
2009-09-07 19:57:56
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
co do komentarz ostatniego to sie nie zgadzam a samokrytyke to powinienes zrobic sobie sam to ze masz stolek bo tak jest to nie znaczy ze worker ponosi wine za wszystko ,worker zap...... zeby lider zebral pochwale i poszedl na kolacje wiec troche szacunku dla zwyklych pracowniow apropo sam jestes starym pracownikiem wiec wine tesz ponosisz )))))))))))
~Idler73
2009-09-07 19:27:23
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Prawdą jest, że praca w tej fabryce (czyt. manufakturze) to rzeźnia. Prawdą jest również, że to nie Koreańczycy wprowadzili system gnębienia, ścigania, upodlania itp.; winni są Polacy, zwykli pracownicy, którzy swoją ignorancją, brakiem zrozumienia jakichkolwiek norm produkcyjnych, prawnych itd. doprowadzili do tego co mają. Pracownicy z dłuższym starzem uważją, że wszystko im wolno, uważają, że wszystko potrafią, a rutyna ich gubi. Praca nie jest zła, nie jest specjalnie ciężka, choć na pewno uciążliwa. Co do wypłat, prawdą jest, że co miesiąc kilka osób jest w bezczelny, często arogancki sposób okradana, mnie jeszcze nie skroili, ale jak to zrobią, na pewno posłużę się narzędziami prawnymi, jeśli nie uda mi się rozwiązać sprawy polubownie. Prpblemem tego zakładu są ludzie = workerzy, rekrutowani często z przypadku, nie posiadający żadnego doświadczenia w pracy na produkcji w cywilizowanych firmach, ignoranci, którzy uważają, że "NN" to nic wielkiego i nikt nie ma prawa zwrócić im uwagi, a nie daj Boże wyciągnąć konsekwencji. Koreańczycy, zupełnie sobie nie radzą w Polskich warunkach, reagują agresją, bo jak można się nie wściec, jeśli tłumaczy się zasady po sto razy, a pracownik i tak robi po swojemu, totalnie olewając wszystko i wszystkich. Polska kadra zarządzająca to totalne dno, klika kilkunastu osób, które, gdyby nie Heesung, byłyby niczym. Szkoda, że jest, jak jest, mogłaby to być naprawdę fajna robota, nawet nienajgorzej płatna. Wszystkich którzy przeczytali mój wywód, proszę o zdroworozsądkowe podejście do realiów. Starych workerów proszę, o odrobinę samokrytyki - bo to, że jest w Heesungu źle - TO WASZA WINA :)
~$$$$$$$$$$$$$$$$
2009-09-07 17:49:44
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie nie dajcie się szmacić.Nikt w tej firmie nie jest poza prawem. Pracownicy mają obowiąski ale i prawa.Nie zapominajcie o tym .Jeżeli wy się nie będziecie szanować to bądzcie pewni ze od innych szacunku nie dostaniecie.Taka jest prawda.
~mleko
2009-09-05 21:11:41
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie wiem co ci się dziewczyno nie podoba w OQC na grupie C jestem na niej od kąd ona powstała i na prawdę nie było problemów z dziewczynami z jakości jak i również z kubusiem. przez ten okres bardzo dobrze mi się współpracowało ze wszystkimi i wielką szkodą jest że nasza jedna inspektorka odeszła na inną grupę!! szczerze powiedziawszy to nie wiem czego ty się czepiasz a mariola po prostu wykonuje swoją pracę jak wszyscy inni
~hyhyhyhy
2009-09-05 21:08:34
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mowcie co to za cholerna jedza...niedlugo sie zwalniam i pojde jej naublizac:) A jezyk mam ciety i biceps Rambo;) Hyhyhy ....a propos..dlaczego nikt nie reaguje(z I zmiany) na te przymusowe soboty(niby dużury hehe)...przeciez w kodeksie pracy jest napisane, ze pracownik moze zrobic w tygodniu 8nadgodzin...my robimy 10/5 wiec...czy nie jest łamane nasze prawo?.....Moze warto przeczytac kodeks pracy i nie dac sie w podly sposob wykorzystywac jako tania sila robocza.....a mobbing? Jest na to rada DYKTAFON:) wystarczy go dobrze ukryc:).....Ludzie pomyslcie i nie dajcie sie zeszmacic przez rodakow.
~mika
2009-09-05 20:55:55
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
układy układami jeżeli ktoś wchodzi w dupe innej osobie to ma lajcik! ja wioli współczuje i nie chciałabym mieć takiego mastera jak ona! na jej miejscu dawno bym się przeniosła ale wracając do tematu to nieraz się opłaca dostać od koreańczyka z tak zwanej na przykładzie jednej z pań z OQC dostała od koreańca a teraz proszę bardzo jest liderką wozi po nas ludziach na grupiue C zresztą nam zawsze się jakaś su..... trafi jednej żeśmy się pozbyli a tu przoszę druga przyszła...............
~()
2009-09-05 20:22:52
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz powyżej jest tak trafiony jak szóstka w totolotka,faktycznie w heesungu nie ambicje decyduja o stanowisku tylko układy.Jezeli ambicją pani master jest gnojenie i niszczenie pracowników to tylko pogratulować takich ambicji.Mam nadzieję że kiedyś też ktoś upodli panią master tak że poczuje jak to jest i jak sie czują Ci upodleni ludzie,którym tak umiliła pracę w tej nieszczenej firmie.
~************************
2009-09-05 20:02:07
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO KOMENTARZU TO NIE WIEM W CZTM JEST PROBLEM.JEST TU NAPISANA PRAWDA.MOŻNA MIEĆ AMBICJE.ALE CZY TE AMBICJE POLEGAJĄ NA SZMACENIU INNYCH LUDZI?.
~NicNieZdziwi
2009-09-05 14:37:08
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
Drogi(a?) "@@@...." wyrazanie swoich opinii nie jest spiskowaniem Nie sadze zeby ten brak "prosto w oczy" ktory Cie tak boli mial miejsce gdyby nie grozba natychmastowej utraty pracy a jesli choc troche orientujesz sie o warunkach pracy na grupie B to powinienes (powinnas?) wiedziec ze tam za wszystko mozna dostac dyscyplinarke w zaleznosci od humoru pani master Brak jakiegokolwiek doswiadczenia i zero zdolnosci,kompetencji do pracy na stanowisku np mastera czy lidera to nie jest powod do zazdrosci ze ktos sie wg Ciebie "wybil" bo ma ambicje Otworz oczy to moze dojrzysz kto i w jaki sposob dzieki ambicji ma takie a nie inne stanowisko Prywatnie Aneta jest moze super babka,ale w pracy niestety zasluzyla sobie na takie opinie i calkowity brak szacunku Tu nie trzeba wymyslac ani nikogo oczerniac-wystarczy przyjrzec sie temu jak pracuje i wszystko jasne.Proponuje najpierw troche zorientowac sie jak to wszystko wyglada a potem wyglaszac "madrosci".Jesli chodzi o Viole-ciekawe jak Tobie by szla praca na stanowisku lidera gdyby masterka gnoila Cie na kazdym kroku i to nawet publicznie ,na forum przez mikrofon??!Gdybys caly czas byl pod presja ze znow i znow o wszystko sie dowali co jej tylko przyjdzie do glowy?wiec sie troche zastanow nad warunkami jakie Viola ma do pracy a potem sie wypowiadaj czy sobie radzi czy nie (swoja droga ktory z liderow tam robi to co do niego nalezy??!)
~()
2009-09-04 15:03:15
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mój drogi przedmówco o nicku @@@@@ jakby było tak słodziutko na tej grupie B to niestety ludzie tak masowo by o tym nie pisali i to w większości negatywnie,a pozatym nie sądzę,aby ktoś kto powie coś na temat pani master bądź lidera pozostał na tej grupie,więc swoje żale i opinie wyrażają na tym forum.N ie kazdy może sobie pozwolić na utratę pracy i dlatego siedzą cicho i łykają te wszystkie upokorzenia,bo za każde przeciwstawienie się zostaje taka osoba zwolniona,a w najlepszym wypadku przeniesiona na inną grupę.Ludzie sa zastraszeni i dlatego siedzą cicho,ale przyjdzie kiedyś taki dzień,że nie wytrzymają i wybuchną.Dlaczego wizerunek tej firmy jest tak fatalny?ano dlatego że są osoby na nieodpowiednich stanowiskach,troszkę przerosły niektórych ambicje i szaleją a firma traci na swoim wizerunku.Jak ma być dobrze skoro awans na lidera dostaje się za sypianie z masterem,a było sie największym nierobem-i to sa AMBICJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Zapamietajcie sobie jedno"KTO WYSOKO MIERZY TEN NISKO UPADA" i ja czekam na takie upadki-są na pewno bardzo bolesne.Ta firma to jedno wielkie bagno i niech w końcu ktoś się nad tym zastanowi dlaczego jest taka a nie inna opinia i dlaczego jest taki wypływ ludzi skoro o pracę nie jest łatwo-ludzie po prostu nie wytrzymują takiego upodlenia i wolą nie pracować niż dać się zgnoić!!!!!!!!!!!!!!!
~7777
2009-09-04 14:58:29
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
w naszej firmie sa osoby ktore po szkole zostaja masterami lub liderami a może tak 2-lata pracy, doswiadczenia i wspolpracy z ludzmi a nie ze ma 20-lat i jest liderem wiec jakie moze miec doswiadczenie
~@@@@@@
2009-09-04 10:55:57
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jacy wy wszystcy jestescie mądrzy na forum a nie potraficie powiedziec prosto w oczy co myślicie i spiskujecie za czyimis plecami .Tylko najezdzacie na masterke z grupy B a niewidzicie w tym swojej własnej winy chcecie zeby was szanowano a wy szanujecie własnych przełożonych. Tylko czytam tutaj jacy oni są żli itd. itd a co wy zrobiliscie tylko oczekujecie coś od kogoś a w gróncie żeczy sami nic nie dajecie od siebie .Tylko wymagania i to maja byc dorośli ludzie. Zachowujecie sie jak banda idiotów.Jesteście poprostu zazdrośni o to ze oni maja wieksze ambicie niż wy.I potrafią się wybic ze zwykłego worka ,lidera na kogoś o wyższym stanowisku. Jeżlei tak sadzicie ze bylibyście lepszymi lideram a nawet masterem niż oni co wam stoi na przeszkodzie ,napewno nic ale napewno zdajecie sobie sprawe ze to cieżki kawałak chleba a wszystcy beda mieli do was pretęsje o damski h...!Tak jak wy teraz macie do nich.Pozatym dlaczego tylko piszecie o dwujce liderów z grupy B zapomnieliscie o pani V.B. ta to dopiero świeci przykładem nieudacznego lidera .Niepoteafi zapanowac nad własną linką a jak otworzy buzie to tez nie słychac samych słodkich słów .Pewnie takich chcecie liderów jak ona co bedzie wprowadzała pracownika w błąd a na koncu aby sie wywinąć cało z sytuacji zwalic na nowego pracownika.Ale może i ona w koncu sobie wbije do głowy że sie nie nadaje .
~%%%%%%%%%%
2009-09-04 09:32:16
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
To co wyprawia masterka grupy b to poprostu zgroza.Ta lalunia nie ma pojęcia co to szacunek do ludzi.Dziwie się że nikt tą panienkę nie sprowadzi na ziemię.Firma powinna ją zdegradować i postawić na te linki na których obecnie jest ma do wyboru cztery .Przez takich ludzi firma ma taką opiię a nie inną.
~NicNieZdziwi
2009-09-04 09:10:29
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
Prawda-ani liderow ani masterow przerwy nie obowiazuja chociaz "podobno" maja takie same jak wszyscy pracownicy Wychodza kiedy chca,wracaja kiedy chca,ile razy chca .Pracuje na zmianie B,nigdy nie slyszalam o tym zeby byly jakies "premie" Oczywiscie jak mozna nie zauwazyc ze na linkach wciaz i wciaz brakuje ludzi (nowo przyjeci uciekaja po jednym dniu pracy) a sa takie miejsca gdzie mozna przez 8 godzin nic (NIC!)nie robic,pospacerowac i tym sie zajmuje 1/3 osob na produkcji O innych dzialach sie nie wypowiadam bo nie wiem I niech mi ktos powie ze tego nie widac??!
~madzia 1970
2009-09-03 19:33:28
z adresu IP: (78.131.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chciałabym, żeby przeczytał to pan Adam M. Panie Adamie ja do pana z jednym pytaniem, czy w Heesung Elecyornic każdego obowiązują te same reguły? Bo moim i innych pracowników zdaniem NIE! Nam nie wolno wyjść na papierosa w trakcie pracy, a panie z Master Room są innymi pracownikami niż my wszyscy? W ciągu jednego taymu potrafią trzy razy zasiąść w palarni.My mamy do końca przerwy dwie minuty, a panie po śniadanku, które zjadły bez pośpiech idą na papieroska SKANDAL!!! Po co trzy osoby do wklepywania raportów produkcyjnych?One w ciągu godz. pracują 5 min., a panią Małgorzatę to już łokcie bolą od podpierania Na liniach robicie redukcje najlepiej żeby jedna osoba robiła na trzech stanowiskach, a te panie potrafią z 10 kubkami /plastikowymi/ przejść całą hale, żeby położyć je na dystrybutorach z wodą. My nie pracujemy na akord. Wiele rzeczy jest nie tak dlaczego taka pani Agnieszka Dz. dostaje 300 zł premii, a pracownik który ryje cały miesiąc 50 zł nigdy to pana nie zastanowiło. Co ona takiego robi? NIC. Pani Marta T. pani master ona do zoo zwierzęta tresować, bo do ludzi się nie nadaje.Ale kiedyś trafi kosa na kamień i myślę, że ktoś ją poda do sądu za ten jej krzyk.Ale myślę,że jak na wiosnę otworzą nowy zakład w Wałbrzychu to ludzie uciekną mają przyjąć 1000 osób.W tej firmie jak rządzili koreańczycy to był porządek i szacunek dla nas szarych pracowników niestety my Polacy jesteśmy okropni a zwłaszcza nasi przełożeni.
~#$%%^&*()_+
2009-09-03 01:18:40
z adresu IP: (87.96.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja jestem z grupy "A" u nas grupa też jest fajna ,master troche rozdarty ale wporzo i trzymam kciuki za grupe "B" nie dajcie sie ,walczcie o siebie:)))))
~Pracownik produkcji
2009-09-02 19:51:43
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Gdyby nie była to prawda to po co ludzie mieli by tak pisac??człowiek przychodzi do pracy i zostaje zrównany z ziemią chociaż robi tak szybko i natak staranie jak może..oczekują od nas cudów a sami stojąc na lkince nie poradzili by sobie, wiem bo słydzałam wiele razy jaksię do tego przyznawali, albo jak próbowali pomóc i szybko odchodzili, żeby czasem jeszcze nie zaszkodzić. gdybyśmy byli traktowani jak ludzie to i by produkcja lepiej szła, a jak traktuje się nas jak zwierzęta to człowiekowi az sie odechciewa wiec jak wtedy ma byc wszystko dobrze??
~***(
2009-09-02 16:22:28
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co wam zrobiła ta grupa B że tak na nia naskoczyliscie wszystcy pokolei przychodzicie z dnia na dzien do pracy a nie do knajpy ile razy zwykli pracownicy przyszli pod wpływem do pracy i nikt z liderów grupy B sie nie odezwał słowem .Czepiacie sie też masterki fakt, faktem żle robi że tak sie odnosi do swojego faceta, przykro sie robi jak przy wszystkich zostaje zwyzywany od sk...... .Pani master pochamuj lejce on tez jest człowiekiem a jak macie jakis problem to załatwiajcie go w domu a nie na forum linek.
~YYY
2009-09-02 14:42:15
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 0
JESTEM PRACOWNIKIEM CZTEROBRYGADÓWKI I JA NAPRAWDE NIE NARZEKAM JESTEM Z GRÓPY "D" JEST NAPRAWDE SUPER TO CO PISZECIE O SWOJEJ MASTERCE TO JEST PORASZKA U NAS TEGO NIEMA WIADOME JAK KAZDY MASTER MÓSI WYPEŁNIC SWOJE OBOWIĄZKI I LIDERZY TAK SAMO U NAS PRZEGINA TYLKO JEDEN LIDER BO TEZ NIEMA POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKÓW ALE JAK ONA SIE NIE OPAMIĘTA TO PRACOWNICY TEZ SIE JEJ DOBIORĄ DO D..... I JEST TO MŁODA DZIEWCZYNA .NAPEWNO WIECIE O KOGO CHODZI K.K ALE OGÓLNIE JEST SUPER ZA ŻADNE SKARBY NIE ODDALI BYŚMY NASZEJ KASI JEST POPROSTU OK ZEBY WSZYSCY TACY MASTERZY BYLI POZDROWIONKA NIE DAJCIE SIE
~NicNieZdziwi
2009-09-02 12:35:13
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
to prawda ze pierwsza zmiana kiedys zastrajkowala i linki stanely Ale tam sa w wiekszosci strzy pracownicy,potrafia sie zgrac Czterobrygadowka to niemal same nowe osoby,ciagle ktos sie zwalnia,ktos przyjmuje Nie ma zgrania ze wszyscy cos zrobia wspolnie Ciagle sa jakies przekrety z wyplatami,ciagle oszukuja na setkach Na porzadku dziennym jest to ze pan Adam M. jak cos potrzebuje to obiecuje,bije sie w piersi i zarzeka za NA PEWNO dotrzyma slowa Potem jak juz robota zrobiona-z zapewnien nic nie zostaje Ludzie sa oszukiwani na kazdym kroku Oklamywani i wprowadzani w blad Masakra
~NicNieZdziwi
2009-09-02 12:20:58
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niestety wiekszosc rzeczy tu opisywanych to prawda Masterka z grupy B to chodzace chamstwo,wstyd sluchac tych wyzwisk jakimi opluwa kogo jej sie podoba,porazajaca tepota i brak jakiejkolwiek kultury Liderki z tej grupy nie moga byc inne skoro na kazdym kroku wchodza jej w d... Takie ZERA do przytakiwania (wie kogo brac) Po swoim chlopaku jezdzi jak po...wyzywa na kazdym kroku bez wzgledu na to kto jest obok Wydziera sie na kogo jej sie spodoba Prawda jest tez ze ludzie sa zastraszani na kazdym kroku Niestety wiekszosc osob na tzw "stanowiskach" to totalne glaby nie majace pojecia o swojej pracy ale za to bez mydla wlazacy w dupe koreancom Mogli by im stopy calowac gdyby tamci kiwneli palcem To nie wina koreancow-to polacy im pokazuja co moga Pani od naliczania wyplat-tylko pogratulowac umiejetnosci .Zadna liderka nie stanie za swoim pracownikiem bo to tylko slugusy masterki Ta robi co jej sie zywnie podoba.Porazka Gdyby ludzie nie mieli rodzin,nie potrzebowali pracy-nikt by tam nie zostal Niezla reputacja zakladu SYF SYF SYF
~&&&&&&&&
2009-09-02 08:10:06
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
CZŁOWIEKU JAKIE BZDURY.TO CO DZIEJE SIĘ NA LINKACH TO JEST SZOK .LUDZIE SĄ ZASTRASZENI.JEŻELI SIĘ ODEZWĄ TO SĄ ZASTRASZANI ZWOLNIENIEM.TO NIE JEST NORMALNA SYTUACJA. LUDZIE PRACUJĄ BO SAMO SIĘ NIE ZROBI,CHYBA ŻE Z INNYCH LINEK POBIERAJĄ GOTOWE SZTUKI I WTEDY MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE LUDZIE NIC NIE ROBIĄ.MOZE CZEBA WZIĄŚĆ SIĘ ZA LIDERÓW KTÓRZY TYLKO NĘKAJĄ LUDZI.I MOZE TO DLATEGO JEST MAŁA PRODUKCJA
~xyz
2009-09-01 11:52:50
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie co wy piszecie o grupie B to wogule nie prawda . Pracuje od maja na tej grupie (L.10) i jestem zadowolony. Według mnie jak komus sie nie chce pracowac to nie będzie.!!! I zawsze będzie szukał dziury w całym i narzekał!! Weźcie się lepiej do pracy a nie tylko narzekacie i rozsiewacie jakieś plotki!!
~AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
2009-08-31 20:49:45
z adresu IP: (87.96.xxx.xxx)
Ocena: 0
z tego co tu wyczytałem ,co się od ludzi z grupy "B" dowiedziałem to dziekuje Bogu że na tą grupe nie trafiłem i nikomu nie życzę trafić na tą grupe.Ja się w pełni zgadzam z panem albo panią o nicku !!!!!!!!!!!!!!! uważam że grupa coś powinna zrobić w takich warunkach zastraszania ludzi zwolnieniami,upomnieniami i Bóg wie czym ..to się da pracować,popieram pisanie skarg,i chciałambym zeby ta wasza masterka,i Ci liderzy którzy teraz cwaniakują zostali zdegradowani do workerów i trafili między Was na linki ciekawe czy znależli by chociaz jedną bratnią duszę.Nie dajcie się zastraszyć bo na obrone najlepszy jest atak grajcie takimi samymi kartami jak Oni.Ja życze Wam powodzenia i mam nadzieje ze Wam sie uda a kazdego nowego pracownika przestrzegam przed grupą "B" broncie się żeby na nia nie trafić,chyba że zmieni sie tam masterka i co niektórzy liderzy
~smile :)
2009-08-28 23:25:55
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
może ja dokończe temat pani master grupy B i jej nieroba pracowalam tam nie długo ale i to wystarczyło aby wywnioskowac jakich tepych tam ludzi awansują na stanowisko przykładem jest wlasnie pani smieszna master która nie ma nawet 25 lat a pomiata starszymi ludzmi jak sie tylko da a w tej samej chwili jej nierob opie.... sie jak tylko moze no ale jak to fagas masterki przeciez nie bedzie robil jak bialy murzyn i stanowisko lidera dostal za darmo bez zadnego wysilku. bylam swiadkiem jak masterka zneca sie psychicznie nad pracownikami jak i dalej zapewne to robi ,dac malolacie stanowisko wyzsze od innych i zacznie pokazywac kto tu rzadzi a na pewno nie jeden bylby w stanie podjac jej stanowisko. aaa moze jej fagas za molo jej daje ze w pracy sie musi wyzywac na innych hehe pozdrawiam buziaki
~smile :)
2009-08-28 23:20:29
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam
~xxx!!!!
2009-08-28 09:59:26
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
Byłam pracownikiem na grupie B,ale na szczęście już nie jestem.Pracowałam krótko,ale przez ten czas tak dostałam w kość,że jeszcze teraz mnie telepie.Jeszcze nigdy w żadnej pracy nie byłam tak źle traktowana jak na tej grupie.Dali gówniarze troszkę władzy i pani "master "szaleje,pomiata ludźmi,wydziera się jakby była na jakimś folwarku,ta paskudna dziewucha powinna się zastanowić nad sobą,bo kiedyś źle skończy i może wtedy poczuje jak to jest być tak traktowanym.Nawet jej brat miał jej tak dość,że uciekł z tej pracy.Ludzie którzy jeszcze tam pracujecie to nie dajcie się,utrzyjcie nosa tej niby pani master-ona nie jest bezkarna i nie ma prawa tak postępować
~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009-08-27 14:03:22
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja czytam te wasze komentarze i nie wierze przedewszystim grupie "B" ze Wy sie dajecie tak traktować!!!!! ludzie weście się w garść i nie dajcie sobie z grupy zrobić obozu pracy!!!!!!!!!!!!!piszcie skargi do związków ,HR,gdzie kolwiek !!!! wtedy nawet jak macie ludzi chronionych a stosują wobec Was mobing żle Was traktują albo Bóg wie co jeszcze to wtedy oni traca ochronkę i mogą wylecieć z pracy!!!!!!!!nikt nie jest bez karny !!!!!!!!i nikt nie powinien ludzi pozbawiać pracy tylko dlatego że kogoś nie lubi,albo sobie nie radzi z kimś mądrzejszym od niego,odwołujcie się od zwolnień,i otwórzcie oczy ludziom wyrzej postawionym od Waszej masterki ,liderki czy lidera. Wy tez macie swoje prawa i korzystajcie z nich!!!!!!!!!!!!!!!
~8888
2009-08-26 22:11:08
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
TA FIRMA TO JAK OBÓZ PRACY TYLKO POMIATAJĄ I RZĄDZĄ MASTERZY I LIDERZY NAJMĄDRZEJSI A NIC NIE ROBIĄ PO PROSTU SZKODA SŁÓW TAM IDZIE SIĘ ZAJEBAĆ NA LINCE LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ JAK MACIE IŚĆ DO TEGO ZAKŁADU PRACOWAĆ
~nowy
2009-08-26 21:11:02
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
pracowałem na czterobrygadówce na grupie B tam masterem jest dziewczyna a liderem jej chłopak z tego co sie dowiedziałem on nic nie umie ,oczywiście nominacje dostał od dziewczyny,To jest jakaś paranoja.Nigdzie tak nie jest.Ta pani powinna się leczyć ona nie ma podejścia do ludzi,jej odzywki to szok .
~ziuta
2009-08-26 21:02:35
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
to co się dzieje w tej firmie to szok .Wymagają cudów od ludzi a powinni najpierw zacząć od siebie mowa oczywiście o masterach i liderach.Sami nic nie robia a wymagaja od ludzi cudów.Juz nikt normalny nie chce być liderem ,zostaje kto popadnie.To jest chory zakład i jak tu ma byc lepiej
~yyyy
2009-08-26 20:17:49
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
najnisza stawka w tej firmie to 1300 maja nawet po roku pracy to nie jest rewelacja
~-p
2009-08-23 21:08:00
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
piszę prawdę-najniższa stawka w firmie to obecnie 1500zl/brutto+200zł premii(bo z Twojej wypowiedzi wnioskuję że jesteś zatrudniony(a) na brygadówce+dodatek za nocki+nadgodziny(.........i tu w zależności od motywacji do pracy -nawet do 1000zł-wiem bo tak mam)
~Mówćie prawde
2009-08-23 16:20:01
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Większość ludzi ma na umowie 1700 zł i pracują w tej firmie 2 lata niektórzy pracują w tej firmie ponad rok czasu starają się i mają stawkę 1400 zł brutto 1500 zł brutto nie jest tak zle ale na te czasy z opłatami za wodę gaz światło mieszkanie co to za życie ile Tobie reszty zostanie na chleb i wodę dlaczego każdy nie dostanie po równo na umowie ludzi się nie zmusza do ludzi bo to nie niewolnik tylko trzeba człowieka poprosić czy może zostać 4 godz. dłużej a jak byśmy zarobili dwa tysiące to i tak nas oszukają co miesiąc same pomyłki po pięćset zł
~p
2009-08-21 15:42:23
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie chcesz zostawać to nie, zwolnij się i siedż w domu i narzekaj. stoicie na lince i gadacie narzekacie a nie zajmujecie się tym za co wam płacą -czyli skupieniem się na tym co macie robić!!! puszczacie buble a potem -zdziwienie. Nie odpowiada Ci firma masz okres próbny-nikt na siłę Cię nie zatrzyma - przyjdą tacy dla których ta praca będzie ważna. załóż własną firmę -zatrudnij ludzi i zobaczysz czego będziesz oczekiwać od nich........
~Pracownik produkcji
2009-08-20 15:31:27
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
pracuje w heesung od miesiaca bardzo cieszylam sie jak dostalam ta prace, poniewaz ciezkie czasy nastaly, teraz zmienilam zdanie jest strasznie, ciagle slyszy sie ze nie przyszlismy tu zeby pracowac tylko zapierda... nie ma ludzi na lince to musze robic na 3 stanowiskach naraz...z wyplatami strasznie oszukuja, musimy co tydzien po drugiej zmiane zostawac 4 godziny dluzej bo jak nie to do zwolnienia...ludzie zrobmy cos z tym bo nas wszystkich wykoncza!!!!!!!!!!!!!
~l...
2009-08-20 12:54:13
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
Każda firma przechodzi kryzysy.Zobaczcie ilu ludzi tam pracuje, a ilu z was narzeka.Mam wielu znajomych którzy pracują i sa zadowoleni,a te 2 tysiaki to nie ciężko zarobić jak się tylko chce.Myślicie że macie tak żle,to was zapewniam że sa firmy gdzie jest o wiele gorzej.a może poprostu czekacie aż wam dadza kasę darmo?zróbcie porządek na miejscu zamiast smarować w necie!
~yyyy
2009-08-08 18:18:50
z adresu IP: (83.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
i co dalej jestesmy zmuszani do pracy w nadgodzinach od 11 08 09 r po pol godziny dzinnie do odwolania a panie piatek i cygan wielkie przewodniczace zz nic nie robia aby temu zapobiec zmeczenie ludzi ich nie obchodzi bo one maja cieple posadki i dzieki swojemu milczeniu i lizaniu dup koreancom i masterom maja organizowane obiadki z prezesem ludzie zejdzmy z linek o 15.10 i sie skoncza nasze meki bo inaczej tego sie nie da zalatwic a piatkowa i cyganowa zostawmy niech pracuja 24 na 24 godz.dziennie
~xxxxx
2009-07-24 22:06:23
z adresu IP: (79.162.xxx.xxx)
Ocena: 0
no i znowu dzisiaj koreańczyk uderzył z głowki naszą pracownice,naruszył zatem jej prawo do nietykalności i pozbawił godności upokorzył ją przy reszcie pracowników tak być nie może żeby jakieś koreańskie pomioty naruszały nasze prawo mam nadzieje ze zakład wyciągnie odpowiednie konsekwencje w stosunku do niego a koleżanka sobie tego nie odpuści i pójdzie z tym do sadu bo nie mozna sobie pozwolić żeby obcokrajowcy rządzili sobie jak chcieli,i nie przestrzegali prawa polskiego!!!!!!!!!!!! takiego człowieka jak ten żółtek wogóle nie powinno się wpuszczać miedzy ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak sie nie umie opanować to niech łbem o ściane wali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~MAŁA
2009-07-17 16:48:51
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE TO CO DZIEJE SIĘ NA GRUPIE B TO JEST SZOK LIDERKA DO LUDZI MÓWI SZNELA MOWA O PANI MK JEJ SIĘ W GŁOWIE PRZEWRACA ALE I NAWET NA TAKICH SIĘ ZNAJDZIE ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE IŚĆ Z TYM DO PRZEŁOŻONYCH ALBO NAPISAĆ DO PREZESA I POINFORMOWAĆ ŻE TAKIE ŻECZY SIĘ WYPRAWIA
~MAŁA
2009-07-17 16:48:50
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE TO CO DZIEJE SIĘ NA GRUPIE B TO JEST SZOK LIDERKA DO LUDZI MÓWI SZNELA MOWA O PANI MK JEJ SIĘ W GŁOWIE PRZEWRACA ALE I NAWET NA TAKICH SIĘ ZNAJDZIE ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE IŚĆ Z TYM DO PRZEŁOŻONYCH ALBO NAPISAĆ DO PREZESA I POINFORMOWAĆ ŻE TAKIE ŻECZY SIĘ WYPRAWIA
~MAŁA
2009-07-17 16:48:48
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE TO CO DZIEJE SIĘ NA GRUPIE B TO JEST SZOK LIDERKA DO LUDZI MÓWI SZNELA MOWA O PANI MK JEJ SIĘ W GŁOWIE PRZEWRACA ALE I NAWET NA TAKICH SIĘ ZNAJDZIE ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE IŚĆ Z TYM DO PRZEŁOŻONYCH ALBO NAPISAĆ DO PREZESA I POINFORMOWAĆ ŻE TAKIE ŻECZY SIĘ WYPRAWIA
~MAŁA
2009-07-17 16:48:48
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE TO CO DZIEJE SIĘ NA GRUPIE B TO JEST SZOK LIDERKA DO LUDZI MÓWI SZNELA MOWA O PANI MK JEJ SIĘ W GŁOWIE PRZEWRACA ALE I NAWET NA TAKICH SIĘ ZNAJDZIE ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE IŚĆ Z TYM DO PRZEŁOŻONYCH ALBO NAPISAĆ DO PREZESA I POINFORMOWAĆ ŻE TAKIE ŻECZY SIĘ WYPRAWIA
~MAŁA
2009-07-17 16:48:46
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE TO CO DZIEJE SIĘ NA GRUPIE B TO JEST SZOK LIDERKA DO LUDZI MÓWI SZNELA MOWA O PANI MK JEJ SIĘ W GŁOWIE PRZEWRACA ALE I NAWET NA TAKICH SIĘ ZNAJDZIE ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE IŚĆ Z TYM DO PRZEŁOŻONYCH ALBO NAPISAĆ DO PREZESA I POINFORMOWAĆ ŻE TAKIE ŻECZY SIĘ WYPRAWIA
~:))))))))))
2009-07-14 12:08:32
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
::::::::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
~Method
2009-07-10 20:46:53
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam! Czytajac coniektore komentarze odnosnie Heesunga mam wrazenie ze napisaly je osoby bardzo slabe psychicznie."Tam jest strasznie","malo placa","niepolecam tej pracy""Mobbing" .Osobiscie pracuje tam zaledwie 3 miesiace ale nienazekam mam zamiar robic tam dalej .Oczywiscie zdarzaja sie takie sytuacje ze stanie nademna Master i bedzie namnie darl sie ze zawolno robie Szybciej Szybciej! Ale to mnie nieprzeraza.Dotychczas zawsze pracowalem na produkcji i wiem jak jest w zakladach tego typu.Jednak niepozwle nikomu-nawet moim przelozonym przekroczyc pewnej granicy,jesli owa granica zostanie przekroczona to niebede patrzyl kto ja przekroczyl i zniszcze takiego typa....Mobbing jaki Mobbing jesli jestes swiadom swoich wartosci i niewiarzesz z jedna firma calego swojego zycia to nigdy sobie na owe gnebienie w pracy niepozwolisz.....
~dikter
2009-07-07 20:20:38
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
JAK KTOŚ CHCE SIĘ PRZYJĄĆ DO TEJ FIRMY TO NIECH SIĘ BARDZO DOBRZE ZASTANOWI BO PORÓWNAĆ TOM FIRMĘ Z WARJATAMI TO ZA MAŁO BIJĄ KOPIĄ GRYZOM I NIE TYLKO POWINIEN BYĆ TAM WPROWADZONY RYGOR I TO ZA MAŁO TO JUŻ NIE POMOŻE CHCIAŁA BYM ŻEBY TEJ FIRMY JUŻ NIE BYŁO I NIE BĘDZIE WSZYTKO CO SIĘ DZIEJE ZLE TO PRZEZ MŁODYCH NIEDOŚWIADCZONYCH LUDZI I STARSZYCH NIE DOŚWIADCZONYCH BESZCZELNYCH LUDZI PRACOWAŁAM W TEJ PODŁEJ FIRMIE LUDZIE SĄ NIEMILI PODLI BESZCZELNI ZACZEPNI PLOTKARZE KŁAMCY I NIE WRUCĘ DO TEJ FIRMY STRASZNEJ
~daniel
2009-07-07 12:01:35
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
niektórzy pracownicy przychodzą pod wpływem alkoholu do racy jest to tolerowane przez przełożonych pora wkońcu coś z tym zrobić!!!!!!
~pracownica
2009-07-07 11:55:03
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
jak mieli władze koreańczycy to w firmie działo sie dobrze jak do władzy doszli polacy to dzieje sie żle zastraszanie gnębienie staje sie codziennościa do władzy dochodzą nieuki którzy osiągaja władze dzięki donoszeniu podlizywaniu się swoim przełożonym jak nie trzymasz się z nimi to jesteś stracony to dowodzi że polak potrafi !!!
~pracownica
2009-07-07 11:55:03
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
jak mieli władze koreańczycy to w firmie działo sie dobrze jak do władzy doszli polacy to dzieje sie żle zastraszanie gnębienie staje sie codziennościa do władzy dochodzą nieuki którzy osiągaja władze dzięki donoszeniu podlizywaniu się swoim przełożonym jak nie trzymasz się z nimi to jesteś stracony to dowodzi że polak potrafi !!!
~obiektywny
2009-07-07 07:29:20
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie omijajcie ten burdel z daleka, takiego syfu jak tam nigdzie nie widziałem.
~PZPR
2009-06-28 14:50:41
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dziecko, ile ty masz lat że wypisujesz takie brednie. Za komuny owszem były związki zawodowe na terenie zakładów pracy. Wszystkie były zrzeszone w CRZZ (Centralna Rada Związków Zawodowych), która była przybudówką PZPR. Przewodniczący organizacji związkowej w zakładzie pracy zawsze był członkiem PZPR i miał rangę równą z v-ce dyrektorem. Organizacje związkowe zajmowały się tak ważkimi sprawami jak: - zaopatrzenie w cebulę i ziemniaki na zimę - rozdział skierowań na wczasy pracownicze - rozdział miejsc na koloniach - organizacja wyjazdów na grzybobranie - organizacja "prac społecznych" W czasach komuny strajki były całkowicie zakazane i nawet oddolne inicjatywy strajkowe pracowników były eufemistycznie nazywane "nieuzasadnionymi przerwami w pracy". Komunistyczne związki zawodowe nie zajmowały się negocjacjami płacowymi bo takowe negocjacje po prostu nie istniały. Od tego były sztywne tabele zaszeregowania opracowywane odgórnie. Państwo zatykało gęby robotnikom w wielkich zakładach obdarowując ich dodatkowymi przywilejami. I tak na przykład górnicy otrzymywali: - deputat węglowy - sorty mundurowe - trzynastą pensję - czternastą pensję - tzw. barbórka - "górexy" w których przelicznik dolara do złotego wynosił 1:1. Szans na legalną demonstrację uliczną nie było żadnych bo był "zakaz zgromadzeń". Jedyne słuszne zgromadzenia i pochody to były te organizowane przez jedynie słuszną partię. Pozostałe nielegalne zgromadzenia były tłumione przy użyciu wszelkich dostępnych środków od milicyjnej pałki, armatek wodnych aż po ostrą amunicję. A demokratycznie wybrany rząd ma prawo walczyć z łamaniem prawa o zgromadzeniach przez tzw. "związkowców". Przecież nikt nie wydał związkowcom prawa do palenia opon, dewastacji miasta, używania przedmiotów niebezpiecznych, rzucania petard podczas demonstracji. Prawo do demonstracji to prawo do publicznego przedstawienia swoich racji lub bolączek w formie pochodu lub wiecu i w takim wypadku policja ma obowiązek zadbać o bezpieczeństwo demonstrujących. Natomiast jeżeli demonstranci łamią ustalone zasady wtedy w demokratycznym państwie policja ma nie tylko prawo ale i obowiązek przywrócić porządek.
~dany
2009-06-22 15:21:14
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
szukaja i nalesc nie moga i jakos dalej prcuja narzekaja ci co maja stan kwalerski ale ci co maja rodziny i dzieci dalej pracuja ja tam nie narzekam i pracuje juz dwa lata podoba mi sie tam
~A11
2009-06-21 18:35:24
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
99% procent załogi szuka innej pracy.Na twoim miejscu omijałbym to nieporozumienie szerokim łukiem
~śwlr
2009-06-21 08:51:10
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :))))))))))))))))))))))))))))))))))
~fall
2009-06-21 00:21:15
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam! Mam sprawę do pracowników heesunga. Być może niedługo podejmę tam pracę. Czy ktoś z Was może mi opisać przykładowy dzień pracy. A i najważniejsze co wybrać (bo może będę miał taką możliwość) - produkcję czy magazyn???? Proszę o opisowe opinie :) Pozdrawiam.
~~~~~~000~~~~
2009-06-19 20:42:40
z adresu IP: (87.96.xxx.xxx)
Ocena: 0
dawno tu nie zaglądałem ,i uważam nadal że w tej firmie żle się dzieje,te zwiazki które są na zakładzie to nie sa związki dla pracowników tylko dla pracodawcy,ludzie którzy są odpowiedzialni za produkcje to sa ludzie powołani z przypadku bez stosownego wykształcenia na danym stanowisku nie mającym pojęcia o płynnej organizacji produkcji,i dopóki firma nie zatrudni ludzi z odpowiednim doświadczeniem ,wykształceniem na kierownicze stanowiska dotąd będzie żle.............
~petby
2009-06-18 20:17:45
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
SŁYSZELIŚMY O WASZYM ZAKŁADZIE I O LUDZIACH Z KTÓRYMI NIE MOŻNA W TYM ZAKŁADZIE WSPÓŁPRACOWAĆ NA PEWNO KTOŚ ZA TO ODPOWIE KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA NIE DOPILNOWANIE ZŁEJ ATMOSFERY W TYM WASZYM ZAKŁADZIE
~kama
2009-06-17 20:35:25
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ta firma, to masakra, Wiecznie wypłata się nie zgadza,wiecznie problemy na lince, po wyjsciu z pracy, wyglądamy jak zmory, włosy rozwichrzone, bez makijażu, siadamy w autobus. W autobusie cisza, nikt się nie śmieje, nie papla, tylko patrzymy tępo w okna,Wytrzymam jeszcze ten miesiąc i daje wypowiedzenie, ta myśl mnie trzyma codziennie rano,dasz radę jeszcze parę dni.
~deliver
2009-06-16 21:10:49
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
PRODUKCJA MA IŚĆ PEŁNĄ PAROM AUTOR NIEZNANY :)
~ohrtfg
2009-06-15 08:44:04
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
no brawo p.piatkowie usuneliscie opinie ktore dotyczyly was osobiscie wasze machlojki w zz. tym samym przyznaliscie sie do tych oskarzen pod waszym imieniem to nic nie zmieni i tak ludzie wiedza o was juz duzo zlego
~ohoho
2009-06-12 17:09:02
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie bedzie żółtek pluł nam w twarz...ni dzieci nam azjacił...
~fnhsdifj
2009-06-08 21:03:24
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 0
My niedawno zatrudniliśmy się do tej firmy ale popracujemy z 3 miesiące i odchodzimy z tej firmy bo mało płacom nie ma za co żyć opłaty i niestarczy na jedzenie
~ERTERTY
2009-06-07 13:37:09
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
BARDZO MĄDRE SŁOWA.ZGADZAM SIĘ Z TYM.ŻEBY ŻÓŁTEK RZĄDZIL W NASZYM KRAJU? NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!
~eska
2009-06-05 19:55:24
z adresu IP: (87.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kochani Polscy pracownicy!Tak jesteście do szpiku kości wykorzystywani przez polaków mówiącym językiem polskim tylko trzeba było by zajrzeć co w żyłach płynie.To jest państwo w Państwie.My Polacy z krwi i kości musimy walczyć o swoją godną pozycję w naszym kraju.My Polacy z krwi i kości jesteśmy w swoim kraju niewolnikami,niewolnikami mniejszości narodowej, którzy zagarnęli wszystkie możliwe stanowiska bez żadnego specjalnego przygotowania.Walczcie o swoją godność.
~Komentarz został usunięty
2009-06-04 17:46:38
z adresu IP: (217.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~lila
2009-06-04 11:16:29
z adresu IP: (95.49.xxx.xxx)
Ocena: 0
ta firma jest dziwna!!
~STOJEobok
2009-06-02 18:44:12
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Oj nieładnie p.Piątek nieładnie, zerowa klasa morale na dnie!! takie brzydkie smski wysyłać do siebie??? jak czuje się pan tak bardzo samotny proponuje wejść na jakiś czat tam na pewno ktoś do pana odpisze panie inspektorze :) powodzenia :)
~www.prw.pl
2009-06-02 11:28:37
z adresu IP: (87.96.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szanowni Państwo! Z przykrością musieliśmy zablokować niektóre komentarze, ponieważ były obraźliwe dla osób, których dotyczyły. Apelujemy o kulturę dyskusji i unikanie wycieczek osobistych. Dziękujemy!
~anonim
2009-05-27 21:04:38
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co to wogóle za zakład ??? Tam pracują ludzie??? Bo według mnie są to tresowane małpy .co zrobią Koreance jesli nagle nikt nie bedzie nic robił?? Przeciez Was jest większosc , wiec ludzie na dajcie sie , bo jesteście ludzmi ..... tylko i aż ludzmi!
~ALI_HASSAN_SALAMEH
2009-05-22 17:58:11
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
NIECH ALLACH CZUWA NAD WAMI
~87k;
2009-05-21 12:45:27
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 0
niestety i tu sie pan pomylił panie worker bo to niestety ale nie p.piatek
~miriam
2009-05-21 02:05:53
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
a co
~worker
2009-05-20 10:17:53
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
to nie mi palisie grunt pod nogami lecz pani p.piatek bo to pani pisze te bzdety w swojej obronie wimieniu jakis smiesznych skrotow prosze mnie nie straszyc ze jestem obserwowany bo sie nie boje a tym szantazem to pani sie przyznala co pani robi z ludzmi ktorzy prawde mowia o pani kilka takich osob juz zwolniono dzieki pani moze p.mnie obserwowac ja nic sobie z tego nie robie ale p. tez jest obserwowana ale z zewnacz firmy i przyjdzie nidlugo ten moment ze p, rozlicza z wszystkiego i zobaczymy wtedy pani twarz jesli chodzi o p,stolek to ja mam wygodniejszy i czyszczy nie zabrudzony krzywdami ludzi pracujacych w firmie[p.go i tak nikomu nie ustapi bo jest p,do nigo przyklejona jak hiena do smoly]
~87k;
2009-05-19 15:15:21
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
widze worker ze ci sie grunt sypie pod nogami i dlatego chcesz ten stołek a uwierz mi ze aprawde wiem kim jestes a nie jedna osoba mówi o tobie pracuje na sc i wiem jaki potrafisz byc pamietaj jestes obserwowany a nie długo moze poleciec twój stołek pewne osoby maja na cieie chrapke a co do p.piatków ja nie mam nic do nich i pozdrawiam ich
~worker
2009-05-19 08:34:43
z adresu IP: (95.49.xxx.xxx)
Ocena: 0
to dowidzenia p. hhh 25 tylko przekarz p. PIATKOM jesli maja czyste rece to niech zrezygnuja z cieplych stoleczkow wtedy udowodnia ludziom ze nie sa skorumpowani [czy ty .hhh25 tez do nich nalezysz ze ich tak bronisz i ile koreance ci dozucili do pensji]
~hh25
2009-05-18 20:21:09
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
szanowny panie worker jestes naprawde odrazający poniewaz panstwo piątkowie nie maja zadnej kasy z tego ze maja funkcje napisze wam szczeze nie kumpluje sie z zadnym z nich oni maja swoje zdanie ja swoje tylko zastanawiam sie dlaczego wy tak piszecie to nato wyglada ze kazdy z nas ktory by mial jaka kolwiek funkcje to bierze łapówke jestm pierwszy i ostatni raz na tym forum bo tu pisza same debile nie dorosli ludzie
~worker
2009-05-18 09:45:11
z adresu IP: (83.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
kolego KRIS masz zupelna racje dotyczaca p. PIATEK jest oplacana przez koreancow jak i jej mezulek ''wielki inspektor'' co sie nie zna na przepisach BHP niech sie oboje przyznaja ile za ich uslugi koreancom dodano im do pensji bo jakby nie mieli z tych funkcji zyskow finansowych to by to ich ''rzadzenie'' oczerniane przez wiekszosc pracownikow spowodowalo ze sami by zrezygnowaliby dla dobra imienia swojej osoby WSTYDZCIE SIE PIATKOWIE GDZIE WASZ HONOR ..................... A FEEEEEE
~kris
2009-05-16 18:07:52
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
koleżanko lub kolego `nil. Związki zawodowe w naszym zakładzie są na łasce prezesa i nigdy nie zrobią nic by pracownik miał lepiej lub polepszył sie stan jego portwela. Związki zawodowe jak je określa się w HR to "ZŁO KONIECZNE" ale to wszystko. Solidarność podpisała dokumenty o karty promedis zamiast podwyżek pomimo iż nikt z pracowników sie na to nie zgadzał,a jeśli nawet to była to garstka. Pani Katarzyna P. Z solidarności na początkach KARJERY jeszcze coś próbowała i nawet jej to wychodziło, ale teraz otoczyła się swoimi kolezankami kolegami, bez prawnie rozdała awanse na SIP i założyła ręce.ma wszystko gdzieś. Zdanie ludzi, mobing, zastraszanie i wiele innych przewinień ze stron przełożonych.MA zasade" Półki sie mnie tyczy to sie nie mieszam" to tyle
~:)))))))))))))))))))
2009-05-14 20:07:36
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
~A11
2009-05-13 23:34:45
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja bym się tak nie cieszył, to tylko kiepska wersja demo!
~dziobak
2009-05-09 14:49:37
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
hmm ta firma to wielki cud miód :) kocham ją daje mi moc i siłę do życia. Pensje też całkiem spore :P , jednym słowem raj na ziemi :):):):):) pozdrawiam optymistów i optymistów
~ALI_HASSAN_SALAMEH
2009-05-08 14:43:56
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
NIECH ALLACH BĘDZIE Z WAMI
~sp
2009-05-08 14:28:56
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
To wszystko to jeden wielki burdel...
~nil
2009-05-07 21:48:50
z adresu IP: (83.3.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chyba nie wiecie,że za poprzednie soboty 100%+100zł to po trosze zasluga zastępczyni zwiazku zawodowego Sierpień 80,która wygarnęła pani Keeli,że ludzie chętniej przyjdą do pracy jakbędą wiedzieli za co.itp. A jesli macie jakieś problemy to musicie się zgłosić do kogoś ze związków bo ile ludzi tyle różnych zdań i wszystkim nie dogodzi
~WORKER
2009-05-07 10:07:02
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
co 8 i 9 maj oglosili tylko za 100 procent bez 100 do koperty przez tych koreancow co ich przywiezli na linki oni sa nie legalnie na produkcji i nasze koperty juz pojda dla nic DO ZWIAZKOW ZAWODOWYCH SOLIDARNOSC I SIERPIEN 80 zgloscie to o ich pobycie u nas do INSEKCJI PRACY lub STRAZY GRANICZNEJ zrobcie cos dla dobra naszych pracownikow
~nowy
2009-05-05 12:15:56
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
masz racje oni mysla ze nie mamy domów i rodzin ale to tylko i wyłącznie wina ludz ze sie zgadzaja i maja za swoje wcale ich mi nie zal niech zapieprzaja za miske ryżu nawet
~marika025
2009-05-05 12:04:58
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
witam wszystkich to co sie dzieje w firmie heesung electronics to jest totalna porażka chodzi mi o nadgodziny na ktore zaloga sie sama zgadza a co nie powinno miec miejsca lasza sie na 50 zl ktore i tak firma nie placi na czas nie rozumiem po co pokazuja pracodawcy to ze za 50 zl zostana przeciez to jest podpucha ze strony pracodawcy a pozniej problem bo osoby ktore nie maja z kim dzieci zostawic sa zmuszane zeby tez zostaly poniewaz wiekszosc lini zostaje
~A11
2009-05-03 17:34:51
z adresu IP: (91.94.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ta dokr już nie pracuje pół roku, dziwne jest że ktoś podszywa się pod jej nicjk?
~A11
2009-05-03 17:30:17
z adresu IP: (91.94.xxx.xxx)
Ocena: 0
ludzie co wy nrobicie? Zamiast obrzucać się błotem całe wysiłki skupcie na heesuing./JAK się kłócicie to jest im na ręke.Co prawda Dora już nie pracuje ale pozozstawiła mi trochę informacji któryu\ch nie chciałbym ujawniać, dlatego jnakm przyjdzie odpowiednia pora
~Barto66
2009-05-02 08:52:54
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 0
HE HE! (96 i Dori6) P..i się podszywają! Ciekawe czy Pan ,,R'' już to czytał! Moim zdaniem za takie coś powinien zrobić jedno R..Ć! WAS!!! Zajmijcie się tym do czego zostaliście powołani! Dla przypomnienia jesteście tu dla DOBRA LUDZI!! Że jeszcze nikt Wam się do Dupy nie dobrał to CUD! Dalej R..A jesteśmy z TOBĄ!!
~nowy
2009-05-01 23:58:47
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witam wszystkich ,chcialbym sie wiecej dowiedziec na temat tej firmy poniewaz od poniedzialku przybywam wlasnie tam na szkolenie , tj.30 osob przybywa:) , a dokladnie chce wiedziec czy praca jest ciezka , jaki system pracy panuje , jak wyglada ogolnie dzien pracy ,jesli by sie komus chcialo napisac oczywiscie bardziej szczególowo.Aha i gdzie lepiej nie trafic(mam na mysli linki).
~DORA
2009-05-01 13:59:38
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE MY TU ROZMAWIAMY O NASZEJ PRACY A NIE O SPRAWACH OSOBISTYCH!!!!!!!!!!!!!!!!
~DORI 6
2009-04-30 20:03:16
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
jezu naprawde ten jużwiak to taki kobieciarz pracuje na lince i znam jego żone współczuje że ma takiego drania za męża niedość że zajmuje się plotkami to jeszcze zdradza żone ja na jej miejscu to by z nim nie była współczucia dla jego żony
~~`96
2009-04-30 19:54:35
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
no no panie worker a może panie jużwiak w czasie pracy pracuemy a nie staramy sie wprowadzać zamieszanie niech pan weżmie się do pracy sam a nie na boku obściskuje się pan z dziewczętami po korytarzach a co asia nato czy wie o tym ciekawi mnie to bo napewno nie umie pan powiedzieć prawdy swojej żonie co wyprawiasz a niestety grubo sie mylisz co do pani P PONIEWAŻ TO ŻE SWOJĄ BEZMYŚLNOŚCIĄ I OPISAMI PRUBÓJESZ OCZERNIAĆ ZZ TO MOŻE TY ZREZYGNUJESZ Z PRACY SKORO PRACA CI NIE ODPOWIADA I PRZESTANIESZ ZDRADZAĆ SWOJĄ ŻONE BO NAPRAWDE OD KLIMY DUŻO WIDAĆ A KTOŚ MOŻE DAĆ ZNAĆ ASI CO A KASA W TOIM PRZYPADKU I TAK NIE WZROŚNIE BO NA PANIENKI I TAK CI WYSTARCZY
~k2
2009-04-30 19:51:08
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
wszyscy pisza i narzekaja na pania p moze pani p zrobiła zle ze podpisała to poroz ... ale to nie swiadczy o tym zeby po niej tak jechac dla waszej informacj o systemie zmianowym była mowa juz w 2006r ze bedziemy pracowac na zmiany pracodawca ma takie prawo i zwiazki nie moga decydowac o tym czy bedziesz pracowac na 1 zmiane czy na 4 o tym decyduje zarzad firmy czyli prezes i członkowie zarzadu a nie zwiazki nie jestem za zwiazkami ani do nich nie naleze i pani p nie jest moja kolezanka dla informacj
~worker
2009-04-30 09:05:21
z adresu IP: (79.184.xxx.xxx)
Ocena: 0
co tak bronisz p.piatek pewnie tez masz cieply stoleczek dzieki solidarnosci a jesli ci chodzi o porozumienie podpisane w ubieglym roku to tam tez byl punkt w ktorym byly gwarantowane nasze podwyzki plac w czerwcu tego roku a p. piatek podpisala teraz w imieniu calej zalogi [do czego nie miala prawa bo nie wszyscy sa w zz]ze podwyzek nie bedzie w tym roku wie jesli cytujesz zeszloroczne porozumienie to powiedz sam w oczy p.piatek co podpisala i nie pieprz mi tu bzdur otym ze ona sie przejmuje zmeczenim ludzi bo i tak ludzi wykanczaja i oglaszaja dalej nadgodziny wiec jak ona sie stara a ty jak jej tak bronisz to idzcie razem na linke pracowac i nie przeszkadzajcie ludziom a oni sami poradza sobie z koreancami bez glupich decyzji zz solidarnosc
~a1
2009-04-29 19:45:23
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 0
jezu ludzie czego wy wypisujecie takie bzdury az sie płakac chce p.przewodnicząca nie podpisywała zadnej zgody na 4 brygadówke bo niema takiego prawa w tamtym roku było podpisane porozumienie przez poprzednia przew i w porozumieniu było powiedziane ze system zmianowy wejdzie idzcie do biura i sprawdzcie a nie ciagle jezdzicie po p.przew.było zebranie na temat nadgodzin i przewodn katygorycznie sie nie zgadzala na nadgodziny bo wie dokladnie ze l;udzie sa zmeczeni osobiscie byłam na tym zebraniu i wiem a jezeli nie wiezycie to podejdzcie sobie do pani z komisji zakladowej np.I.A I OD NIEJ NAPEWNO SIE DOWIECIE A NIE NON STOP GADACIE NA JEJ TEMAT ZAL MI WAS BO WIDAC ZE NIEPOTRAFICIE POWIEDZIEC PROSTO W OCZY
~worker
2009-04-29 08:45:38
z adresu IP: (83.25.xxx.xxx)
Ocena: 0
chcam wprowadzic 4-brygadowke w calej firmie przecierz byla lista ze sie nie zgadzamy p.przewodniczaca solidarnosci twierdzi ze wprowadza 4-brygadowke chyba ze ona podpisala zgode na ten system a my nic nie wiemy chca nam zabrac jeszcze mozliwosc dorobienia do tych marnych pensji w soboty p.przewodniczaca nie juz wiecej nie szkodzi ludziom a ludzie sami sobie poradza bez zz. solidarnosc nadgodziny wczoraj odwolali dzieki zalodze a nie zz takze p.P. rola pani juz sie skonczyla dla dobra zalogi do widzenia
~A11
2009-04-28 20:52:14
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzi pracujących na produkcji którzy sa na studiach trochę znam i wiem jakie mają stawki zaszeregowania. Dziwne że tyle nie mają a niektórzy pracują już ok. 2 lata.
~Darek
2009-04-27 19:06:48
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
To są stawki dla studentów i osób po studiach.Tak wynika z tego tekstu na pracuj.pl
~sp
2009-04-26 19:49:45
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Noooo pięknie...to dlaczego ja tak nie zarabiam...ładna ściema. Osób jakich szukaja...hehe przeciez biora jak leci... Ale fajnie bylo poczytac te bajke. Dzieki A 11
~www
2009-04-26 19:41:40
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
a dobre ta stawka po 3 latach pracy 3001- 4000, może pani przewodnicząca (nie z Siepnia 80) ma tyle?
~A11
2009-04-26 19:02:18
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak filmy sa na youtube wystarczy znaleźć,dwa są z masterką z pierwszych linek jak szarpie dziewczyne która co prawda trochę biegła na przerwę.Za takie coś to tylko sąd pracy.Szukania wam nie będe ułatwiał z tego względu,bo zielone wieśniaki czasami też oglądają to forum.A teraz coś dla pracowników,chce pokazać proces rekrutacyjny firmy heesung electronics oto adres: http://www.pracuj.pl/miniprofil_praca_heesung_electronics.html?gclid=CM7U3dP-jpoCFQJN5QodGyKmFQ -dobre nie? co wy na to?
~sp
2009-04-26 18:54:17
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Hoo hooo....ladnie sie dzieje w tym naszym heesungu. Ciekawe kiedy podwyżka-bo widac kryzysu w tej firmie niema.
~A11
2009-04-26 16:46:30
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie na jakim swiecie wy żyjecie? Co do workera to ma on słuszną rację a co do -aaa to nie jest śmieszne forum,tylko stronka wiarygodnego i konkretnego i fajnego radyjka.Najlepiej jest bronić śmiesznych master-ów ishiftleader-ów gdy samemu się nim jest i się pisze na tym forum we własnej obronie,bo tym faktem tworzy się iluzję a wystarczy popatrzeć w pracy na jakim świecie oni żyją.Pani ze zwiąków- no cóż?,hmm.... wystarczy popatrzec na przerwie jak się zachowuje,jaki daje przykład jak na przewodniczącą przystało.A trzyma z nimi bo korytko już jest w zasięgu ręki.Pisze o tym bo pewne rzeczy sam widziałem na oczy,a pracuje już ponad 2 lata w tym burdelu -przepraszam to nie burdel,bo ani pieniędzy,ani przyjemności.
~worker
2009-04-26 14:47:31
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
do aaa nie pisz ze p. P JEST tak pracowita bo na rannych zmianach tylko pilnuje swojego dostawcy z linki i po katach gadaja i nic pozatrym nie robi bo jest p. przewodniczaca i nikogo sie nie boji przewodniczaca sierpien 80 zapieprza na lince a jesli dobrze rozumujesz moj kometarz bo widze ze nie to ci tlumacze go chodzi mi o jej honor i nich zrezygnuje z przewodniczacej bo dosc zrobila krzywd ludziom a w oczy jej nie mozna nic powiedziec bo taka osoba jest wtedy przez nia i masterow niszczona i gnebiona ona teraz bardziej wspolpracuje z masterami niz z ludzmi a duzo osob za jej poparciem przeniesiono na inne dzialy lub zwolniono takze nie wciskaj ciemnoty ludziom o pracowitosci i dobroci p.P bo za dobrze ja znam i ludzie teraz jej sie bardziej niz koreancow inic jej w oczy nie mowia
~aaa
2009-04-26 09:15:37
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
do workera a ty myslisz ze p.piatek nie pracuje akurat jest u mnie na grupie i powiem ci szczeze ze widze ona bardziej jest zaangarzowana do pracy a nie do zwiazkow zreszta zastanawia mnie pewna kwestia dlaczego nie podejdziesz do niej i nie powiesz jej tego tylko wypisujesz na jakims smiesznymforum czyzby odwagi ci braklo zal mi was dlatego ze jak mam cos do kogos to ide i wale prosto z mostu
~worker
2009-04-24 19:46:24
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
p.Pprzewodniczaca solidarnosci niech wrescie ma honor i poda sie do dymisji i oglosi nowe wybory bo swoja funkcje wykorzystuje do ukladow z masterami i niszcza dobrych ludzi i tak nic nie robi dla pracownikow niech publicznie oglosi ile ludzi sie wypisalo z solidarnosci przez nia i jej meza p.PIATEK czas przekazac funkcje innej osobie a pani wraz z mezem na linki tam bedziecie mogli sie wykazac
~sp
2009-04-23 19:01:34
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zaproponowali teraz sobote 100%+coś extra...ciekawe czy slowa dotrzymaja....hehe
~zmęczona
2009-04-22 09:47:32
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
pracuję w Heesungu na 4-brygadowce zgroza!!!! moją masterką jest Katarzyna B. ta to potrafi.....upatrzyła sobie linkę 9 jako obiekt do poganiania,-10 wcale nie pracuje lepiej ale tam liderką jest jej psiapsiuła to tam się nie czepia.OBIE PSIAPSIUŁY chodzą co chwila palić ich przerwa trwa 45min a nas trzymają do ostatniej chwili na klimrumie i póżniej sprawdzają o ktorej wracamy. podkręca linkę by szła na 100 a sama jak stanie to linkę muszą skręcić bo się nie wyrabia,wpieprza sie w ustawianie ludzi i zabiera z 9 ludzi jak Elcia potzrzebuje. Elcia jest tak antypatyczna że ludzie od niej uciekają więc braki ma cały czas..... zgroza,zgroza
~worker
2009-04-21 19:03:45
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
ludzie obudzcie sie zlikwidujcie zz solidarność na czele z państwem P. ustawiła się z mężem na pewnych krzesełkach a także znajomym swoim dali posadki inspektorów państwu stachowiczom zamiast się zająć lepszym warunkom dla pracowników podpisała że nie będzie podeyżek bo zwolnią 400 osób a dzis się dowiedziałem że potrzebują od zaraz 100 osób po co solidarność głosi że mieli zwolnić 400 osób ? Ciekawe dlaczego przewodnicząca pani P. podpisała aby nam nie dali podwyżek skoro firma bardzo dobrze stoi finansowo a produkcje chcą zwiększać z dnia na dzień ? Zlikwidujmy ten związek solidarność bo i tak podejmuja decyzje bez konsultacji z członkami tego związku którzy płacą składki ( nie wiedzą co się z ich składkami dzieje ) pomyślcie nad tym bez zz solidarnosc sami możemy zdżiałać więcej a oni wszystko blokują.
~worker
2009-04-19 20:04:48
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
a-11 daj namiar na filmiki posmiejemy sie troche
~sp
2009-04-19 10:24:06
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
A-11 Gdzie?? daj namiar na te filmiki. Co do Klimy(czyt. idiet)-hmm.... Szczyt kretynizmu, nic dodac nic ujac. Wchodzi w pupe P. Adasiowi M. Zeszmacili sie obydwoje dla firmy i robią to co im przyjdzie do tych pustych, tępych głów. A my co-telefony w dłoń i nagrywać ich jak nie przestrzegaja regół, które SAMI ustalili!!
~A11
2009-04-18 21:41:50
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zamiast narzekać - nagrajcie go i zamieście na YOUTUBE.To dopiero będzie zabawa.Ja już kilka filmików z udziałem shiftleader-ów znalazłem.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:47:58
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:47:58
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:47:58
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:47:57
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:47:57
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:47:50
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:44:54
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:42:49
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~NIE DLA KLIMY!!!!!!!!!!!!
2009-04-18 20:41:07
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO PAJACA KLIMĘ. ROBI CO CHCE I ŚMIEJE SIE W ŻYWE OCZY. CZY ON JEST ŚLEPY I NIE WIDZI TEGO ŻE PRZEZ SWOJE ZACHOWANI MA SAMYCH WROGÓW? TEN OSOBNIK JEST PUSTY JAK BĘBEN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM KOGOŚ TAK OGRANICZONEGO I WYMAGAJĄCEGO AŻ TAKIEJ OPIEKI. ON WYKAŃCZA LUDZI PSYCHICZNIE. JAK SOBIE POMYŚLĘ ŻE MUSZĘ GO WIDZIEĆ PRAWIE CODZIENNIE TO ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE.SAM JEGO WIDOK ODBIERA CHĘCI DO ŻYCIA!!!!!!!!!! NA NICZYM SIĘ NIE ZNA A ODKĄD ZOSTAŁ MASTEREM I KOORDYNATOREM POWALIŁO MU SIĘ W GŁOWIE. UWAŻAJCIE NA NIEGO TO FAŁSZYWA WREDNA GNIDA KTÓRA UZNAJE TYLKO TYCH KTÓRZY WCHODZĄ MU W DUPĘ. TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSZEDŁ BYM NA KOLANACH DO CZĘSTOCHOWY GDYBY SIĘ ZWOLNIŁ I NIKT NIE MUSIAŁ GO OGLĄDAĆ.
~-A11-
2009-04-17 00:06:08
z adresu IP: (213.158.xxx.xxx)
Ocena: 0
No cóż firma bagno i tego nie da się ukryć.Jak już chcecie nowego przewodniczącego zz, to najlepiej z zewnątrz - pomyślcie, praktycznie nie do ruszenia a robić może z koreańcami co chce i mieszać im ja sie tylko podoba.Powiem szczerze że należe do związków,ale nad dalszą obecnością w nich bardzo się zastanawiam.Dlaczego ludzi zwalniają -bo zwolnią kilka osób z wyższą stawka - a przyjmą innych za 1300 brutto i to jeszcze na 4brygady (czysty zysk dla kitajców).Następna sprawa,ta firma źle nie prosperuje-nie ma długów,tylko mają mniejsze zyski niz zakładali a takie bujdy mogą komu innemu wciskać.
~Darek
2009-04-15 16:14:52
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
W internecie są ogłoszenia o naborze nowych pracowników do Heesunga a Wy piszecie że zwalniają ludzi.Więc nie rozumiem o co tu chodzi,wymieniają kadrę na nową albo chcą uciszyć ludzi.Zyczę wam wytrwałosci
~pracownik
2009-04-11 17:04:11
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
pokazywali w tv że w LG Mława dostali 8 % podwyżki i przyjmują ludzi a u nas co. Ciekawe czy dziś przyszedł ktoś do roboty na drugą i trzecią zmianę?
~sposrzegawcza
2009-04-10 20:29:14
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
icek...to zgłoś swoją kandydature na przewodniczącego. Ludzie Cie poprą a Ty wkońcu sie zajmiesz jak trzeba naszymi sprawami-co Ty na to?:)
~nieznany
2009-04-10 20:20:36
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 0
WIETNAM WIETNAM PALI SIE WIETNAM WIETNAM PALI SIE WIETNAMCZYCY I KOREANCZYCY Z POLAKAMI POD BAMBUSEM LEJA SIE POD BAMBUSEM LEJA SIE
~icek
2009-04-10 15:12:15
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
firma robi z ludzmi co chce zostawia ich po godzinach a zz solidarność się temu wszystkiemu przygląda i nic nie reaguje pani P. przewodnicząca solidarności jeżeji ma sumienie powinna się zrzec funkcji przewodniczącej bo nic nie robi w kierunku dobra pracownika tylko wykonuje polecenia koreańczyków pani P. najwyższy czas zostawić tą wygodną posadkę dla innej osoby która będzie dbać odobro i wygodę pracownika
~icek
2009-04-10 15:12:14
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
firma robi z ludzmi co chce zostawia ich po godzinach a zz solidarność się temu wszystkiemu przygląda i nic nie reaguje pani P. przewodnicząca solidarności jeżeji ma sumienie powinna się zrzec funkcji przewodniczącej bo nic nie robi w kierunku dobra pracownika tylko wykonuje polecenia koreańczyków pani P. najwyższy czas zostawić tą wygodną posadkę dla innej osoby która będzie dbać odobro i wygodę pracownika
~pracownik
2009-04-09 14:47:27
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 0
to co dzieje sie w hessungu przyprawia mnie o mdłosci,ludzie sa okropni ,plakac sie chce gdy tam wchodze,ale niestety musze pracowac zeby jakos przezyc,brak kultury i inteligenji jest widoczny na kazdym kroku
~KRYZYS
2009-04-06 19:02:13
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
HEJ SŁYSZAŁAM ZE ZWIĄZKI U WAS TO SZKOŁA SPECJALNA NIE WIEŻE W ŻADNE ZWIĄZKI W TEJ WASZEJ FIRMIE HEHEHE
~spostrzegawcza
2009-03-31 17:40:53
z adresu IP: (195.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
Hmm...nie sądzę by wszystkie te osoby byly narkomanami, pijakami czy leniami. Zwolniono nawet osoby, ktore nawet UŻ nie brały-o L4 nie wspomnę, wiec jak to jest?
~-0
2009-03-30 20:21:34
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
A CZY WAS NIE ZASTANOWIŁO TO CZY CI LUDZIE NIE MIELI ZBYT DUŻO NIEOBECNOŚCI W PRACY BO WSZYSCY SĄ DZIŚ OFIARAMI ALE NIE POTRAFIĄ SIĘ PRZYZNAĆ ŻE JEDNI UKRYWALI SIE ZA PLECAMI LIDERÓW KTÓŻY WYSTAWIALI IM URLOPY WIEDZĄC ŻE SĄ PIJANI A TERAZ MÓWIĄ ŻW SĄ OFIARAMI ZZ KTÓRE NIE POTRAFIĄ ICH OBRONIĆ ALE CZASY PIJAŃSTWA I LENISTWA JUŻ SIĘ KOŃCZĄ I WSZYSCY SKARŻĄ SIĘ ŻE SĄ ZWOLNIENIA ALE CZY KTOŚ MOŻE SOBIE WYOBRAZIĆ PIJANEGO KTÓRY PCHA RĘCE TAM GDZIE NIE TRZEBA I KOŃCZY SIĘ TO WYPADKIEM KTO ZA TO ODPOWIE ,ALBO TAKI NARKOMAN KTÓRY NIE KONTAKTUJE ZROBI KOMUŚ KRZYWDĘ I CO WTEDY A POWIEDZCIE MI CO ZROBIŁY POPRZEDNIE ZZ CO WYWALCZYŁY PODWYŻKĘ KTÓRA I TAK MIAŁA BYĆ ILU LUDZI OBRONIŁY TAMTE ZZ CO A WIĘCNIE PISZCIE BZDUR NA TE ZZ TYLKO WEŻCIE SIĘ UCZCIWIE DO PRACY A NIE CIĄGLE NARZEKACIE A MOŻE BĘDZIE WSZYSTKIM LEPIEJ
~spostrzegawcza
2009-03-30 19:41:00
z adresu IP: (91.203.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ano zwolniono ok 10osob-uratowano 1dna. Ponoc zakład mial ludzi nie zwalniac-porozumienie z ZZ, wiec co maja znaczyć te zwolnienia...
~ICEK
2009-03-30 19:08:22
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
kolego SPEAG piszesz ze p.PRZEWODNICZACA uratowala 1 osobe hwala jej za to ale co z reszta dowiedz sie ile osob dostalo wypowiedzenie w piatek i dlaczego ich ZZ nie uratowaly a szykowane sa dalsze zwolnienia i ZZ o tym wiedza i nie reaguja a ludzie codziennie pod stresem na kogo znow kolej do zwolnienia
~SPEAK
2009-03-30 12:49:39
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 0
CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI BARDZO CZESTO TYLKO TO JEST NIE DO POMYSLENIA ZE NIE WIDZIICIE ZE DOBREGO TEZ DUZO ZROBILI ZWIAZKI ILE OSOB BY STRACILO PRACE NP PODAM WAM PRZYKLAD Z MOJEGO DZIALU 27 03 PAN KORDYNATOR ZWOLNIL U MNIE DZIEWCZYNE KTORA NAPRADE NIE ZASŁUŻYŁA NA ZWOLNIENIE BYLA PRACOWITA NIE OPUSZCZAŁA DNI I DOSTALA WPOWIEDZENIE I CO TA DZIEWCZYNA ZROBIC MIALA . POSZLA DO PANI P BO MIALA ONA DYZUR PANI P BARDZO SZYBKO ZAREAGOWAŁA I I ODRAZY SIE TA SPRAWA ZAJEŁA I W CIAGU 4 GODZIN SPRAWA SIE ROZWIAZAŁA PANI WRÓCIŁA DO PRACY A WYPOWIEDZENIE ZOSTAŁO WYCOFANE NIE NAGADUJCIE NA TE ZWIAZKI BO NAPRAWDE MOZECIE MIEC GORSZE
~spostrzegawcza
2009-03-28 21:39:06
z adresu IP: (195.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
Owszem zgadzam sie ze jest w tym co pan pisze duzo prawdy, lecz gdzie sa związkowcy, którzy powinni sie tym zająć, Najwidoczniej jest im wszystko jedno-grunt to głośno narzekać a nie robic nic w tym kierunku. Jeżeli nadal bedziemy tylko narzekać-państwo P bedzie sprawować władze a nam pozostanie pisanie żali tu-na tym forum. Tylko po co?
~Niezadowolona
2009-03-28 20:07:03
z adresu IP: (77.113.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pani spostrzegawcza niech pani tak zaciekle nie broni przewodniczącej,bo albo jest pani w nią bardzo zapatrzona,albo zbyt mało wie jak powinny działać związki.Na pewno w działalności związków nie powinno dochodzić do żadnych oszustw w jakichkolwiek wyborach,a tak niestety się stało,bo jak to możliwe że nie było wyborów a jest wybrany Społeczny Inspektor Pracy-i to jeszcze kto?małżonek pani przewodniczącej.Tak więc chyba nie wszystko w naszych związkach jest w porządku,co pani spostrzegawcza?
~spostrzegawcza
2009-03-28 18:15:40
z adresu IP: (195.189.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dziwne panie j, ze jest pan bardziej na bierzaco w informacjach nie pracując tam-bardziej niz niejeden pracujący tam osobnik. A moze to tylko takie moje odczucie...? Hmm...skad pan wie ze pani P maluje sie w pracy. To jest naprawde az tak dla pana istotne??
~czytelnik
2009-03-28 17:56:18
z adresu IP: (91.94.xxx.xxx)
Ocena: 0
a więc czytając te wszystkie wypowiedzi i te złe(ich jest przeważająca część) i te dobre uważam że ogólnie żle się dzieje w waszych związkach i jezeli mogę coś doradzić to zróbcie ogólne zebranie wszystkich związkowców i wyjaśnijcie sobie wszystko bo takie obrzucanie się błotem albo słabo przekonywująca obrona do niczego dobrego nie prowadzi a wierzcie mi związki na zakładzie muszą być bo zgnoii was pracodawca. ŻYCZE POWODZENIA(szczerze)
~j:]
2009-03-28 15:08:47
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie bede wchodzic w takie rozmowy zakończyłem prace w tej firmie a pani P powinna czytac uwarznie to forum i wyciagnac cos z tego bo nie tylko ja miam taka opinie