ATP w Metz: Przysiężny odpadł w drugiej rundzie

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2014-09-18 20:25 | Zmodyfikowano: 2014-09-18 22:16

Pierwszy set był bardzo wyrównany Do stanu 5:5 obaj tenisiści grali gem za gem. Końcówkę lepiej rozegrał Francuz i po 49 minutach objął prowadzenie w meczu. Drugi set był zupełnie inną historią. Trwał niemal o połowę, krócej, a Przysiężny nie podjął w nim walki, przegrywając 1:6.

Lepiej poszło Jerzemu Janowiczowi. Polak gładko pokonał Fina Jarkko Nieminena - 6:4, 6:4.

Ze zmiennym szczęściem grali natomiast nasi debliści. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski wygrali z niemiecką parą - Frank Moser i Alexander Satschko 6:4, 7:6 i awansowali do półfinału. W meczu o finał czeka ich starcie z niemiecko-austriackim duetem Andre Begemann, Julian Knowle.

Na ćwierćfinale udział w turnieju zakończył Tomasz Bednarek. Polak grający z Brazylijczykiem - Andre Sa, musiał uznać wyższość chorwacko-fińskiego duetu Marin Draganja, Henri Kontinen 3:6, 7:6, 7:10.