Grudniewski vs Tatarek następnym pojedynkiem w karcie walk FEN2!

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-02-19 13:08 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

W kategorii do 70 kg na wrocławskiej arenie zmierzą się wrocławianin Patryk Grudniewski reprezentujący Ankos Zapasy i Mateusz Tatarek ze Spartakusa Rzeszów.

To będzie twarde starcie dwóch solidnych i rozpoznawalnych na polskim rynku zawodników MMA. Dla 30-letniego byłego kickboxera, Grudniewskiego to powrót na scenę Figh Exclusive Night po listopadowym występie.

Niezwykle lubiany we Wrocławiu Patryk, bardzo liczył na rewanżową walkę, której przebieg budził ogromne kontrowersje w listopadzie. Niestety były rywal nie czuł się gotowy na ponowne twarde starcie, które rozstrzygnęłoby wątpliwości, kto powinien wygrać, tę batalię szeroko dyskutowaną przez środowisko MMA. Grudniewski ma za sobą bogatą karierę w Sportach Walki.

Był mistrzem Polski w Kickboxingu i Muay Thai przez wiele lat należąc do polskiej czołówki. Obecnie jest także trenerem w klubie Fighters Factory Oleśnica i współpracuje z jednym z najlepszych polskich klubów MMA, Ankosem Zapasy z Poznania. W narożniku Patryka, wspiera go wschodząca gwiazda polskiego MMA Mateusz Gamrot z Poznania, walczący w KSW.

Wrocławianin może także liczyć na doping kibiców Śląska Wrocław – klubu, którego jest wielkim sympatykiem. „ To nie jest rywal, z którym chciałem walczyć, bo dla mnie rewanż to sprawa honoru i doprowadzę do niego. Tatarka oceniam wysoko i jego rekord nie oddaje jego klasy. Wiem, że będzie to bardzo trudna walka dla mnie, ale wierzę, że damy dobre show i ja wyjdę zwycięsko ” - powiedział Grudniewski.

27-letni Tatarek pochodzi z Mielca, ale trenuje pod okiem jednego z najlepszych trenerów polskiego MMA Krzysztofa Bańkowskiego ze Spartakusa Rzeszów. Mateusz prezentuje wysoki poziom wyszkolenia sportowego, ale w dwóch walkach miał ogromnego pecha.

Przegrana z Arturem Łapką była mocno dyskusyjna a porażka Białorusinem Semihzonem spowodowana została złamaniem ręki w trakcie walki. Artur ma dość pechowych występów i chce powetować sobie straty we Wrocławiu.

R E K L A M A

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
FilipMarczyński

THINGS WE LOST IN THE FIRE - BASTILLE

Filip Marczyński
06:00 - 09:59 Żebyś wiedział!
Zapraszam

Reklama

Październik

17
Marek Napiórkowski Sextet „UP!”
19
Koncert Jerzego Połomskiego
25
Jaromir Nohavica (PIERWSZY KONCERT)
26
Jaromir Nohavica (DRUGI KONCERT)

Listopad

23
Edyta Bartosiewicz
RADIO WROCŁAW Wrocław, Legnica 102,3 FM| Wałbrzych 95,5 FM| Zgorzelec, Bolesławiec 103,6 FM| Kudowa - Zdrój 98,0 FM
Kotlina Jeleniogórska 96,7 FM| Kotlina Kłodzka 96,0 FM| Bogatynia 89,0 FM
Copyrights © Radio Wrocław 2013
Związek Pracodawców Mediów PublicznychAudytorium 17Biuletyn Informacji Publicznej