Obozy pracy w Niemczech?!

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2013-01-29 07:23 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

W umowie zleceniu nie określono, jak długo ma trwać jednorazowe zadanie. Mogło to być kilka lub kilkanaście godzin, do skutku.

Za wykonanie zlecenia mieli dostać brutto 260 złotych, przy czym - ich zdaniem - na rękę wychodziło niewiele ponad 90. Niezadowoleni z pracy w Niemczech powiedzieli Radiu Wrocław, że największym problemem był brak czasu na odpoczynek.



Agata Kostyk Lewandowska przyznaje, że Państwowa Inspekcja Pracy jest w tej sprawie bezradna.



Cześć pracowników zerwała kontrakty i wróciła do Polski, mimo grożących im kar. Wrocławska firma, która wysyła pracowników do inwentaryzacji za granicą nie chce komentować sprawy.

Posłuchaj:

R E K L A M A

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Zniesmaczona
2014-07-04 11:07:07
z adresu IP: (164.126.xxx.xxx)
Ocena: 1
To nieprawda, że są bezkarni. W przypadku tej firmy obowiązuje prawo cywilne i to nie jest tak, że mogą wszystko. Kierownik nie ma prawa kogokolwiek obrażać i można pozwać taką osobę do sądu np. za naruszenie dóbr osobistych (jeżeli oczywiście coś takiego miało miejsce). Jeżeli chodzi o świadków to bieda ale pozostaje nagrywać, nagrywać, nagrywać i mieć oczy szeroko otwarte na różne manipulacje.
~ania
2014-06-13 13:11:54
z adresu IP: (94.75.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jesli chodzi o inwentaryzacje to ja moge polecic Job Impulse. Fajni koordynatorzy i wypłaty zawsze na czas. Stawki średnie ale dużo jest zleceń więc można dużo godzin wyrobić. Jak chcecie to poczytajcie sobie ich opinie na GoWorku
~sailman
2014-05-03 11:58:52
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
Firma Invent to raczej pośmiewisko a nie firma oczywiście jeżeli chodzi o traktowanie ludzi po prostu jesteśmy dla nich bydłem i szmatami do zarabiania kasy . Moje doświadczenie to pierwszy wyjazd nie powiem wszystko było OK ale to był pierwszy i ostatni , natępny podpisana umowa i pklops nie ma wyjazdu umowe nadal mam piszą o karach za zerwanie ale jak oni zerwą to nawet nie ma przepraszam ani pocałuj mnie w dupe . Chciałem iśc do sądu ale co tam wole ich gdzie mogę obsmarować .A więc z całego serca nie polecam ludzie trzymajcie się i nie dajcie wyzyskiwać NIE POLECAM NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!
~ Mis
2014-02-15 01:21:56
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
mnie olali teraz od 16.02.2014,powiedzieli,ze wyjazd nie aktualny.Wiem,że zmyslają.
~rychu33
2013-11-27 23:31:08
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
Właśnie wróciłem z tego syfu, radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Za byle głupoty dają kary i za byle błahostkę można zostać zwolniony. Sam kierownik z którym miałem "przyjemność" mieć styczność niejaki Czech którego nazwisko zaczyna się na literę H to skończony idiota, traktuje ludzi jak śmieci. Szczerze dziwię się samemu sobie, że dałem się wkręcić w taki szajs, ale przynajmniej jestem mądrzejszy na przyszłość. Generalnie takie firmy jak Invent to przykład na to jak w dzisiejszych czasach w których nie ma zasad, można obejść prawo i wykorzystywać bezbronność prostych ludzi. Ja mam tylko nadzieję, że do 21go dostanę pieniądze, jednakże nie mam złudzeń po nich można się wszystkiego spodziewać, są bezkarni i na tym polega cały problem.
~ pracownik
2013-11-06 01:22:49
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co się zmieniło od tego czasu,nic.......... Invent nadal robi to co robił.Kierownikiem tego zamieszania we Wrocławiu jest jakaś pani Bukalska Martyna,ale ona nigdy nie odbiera telefonów.
~aligator
2013-10-28 15:32:44
z adresu IP: (206.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najgorsze że Polacy godzą się na każde gówno zero szacunku do Samych siebie...za przysłowiowego euracza wejdą w tyłek każdemu niemcowi a Polakowi podstawią nogę !!!! wstyd!!!
~aligator
2013-10-28 15:19:57
z adresu IP: (206.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja pracowałem w niemczech dla pewnej firmy i dostawałem na rękę 4.50 euro.Za nocleg oczywiście odciągali(nocleg po za wszelką krytyką-robactwo i syf!!! W pracy patrzyli na ręce i gonili,pomimo tego że szybko pracowaliśmy...za przerwy nie płacili!!! Durni Polacy pokazali że można zrobić więcej...więc Nas wykorzystują na maksa !!!
~Max
2013-10-23 23:29:55
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: 0
A ja byłem z nimi w Niemczech i jestem mega zadowolony i dalej jadę ! Jak ktoś nie chce pracować tylko się obijać to nigdzie mu nie będzie dobrze a pieniędzy nikt za darmo nie da !
~ona24
2013-10-11 15:32:38
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 0
hej, przeczytałam te komentarze i jestem zszokowana- czy ktos ma podpisana teraz z nimi umowe i wybiera sie na wyjazd? pilne, kontakt na maila: kobietka271@poczta.fm
~tom2417
2013-10-11 07:47:06
z adresu IP: (79.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
To oni jeszcze bezszczelnie szukają ludzi do tego obozu??mnie dam się może lepiej aby nagonkę zrobili ??ja w struktury tej firmy więcej Raz i koniec !!oni powinni mi odszkodowanie zapłacić za poniżanie !!śmiecie ,kto wogóle dowodzi tą firmą??bo dla mnie to jest paranoja
~górnik
2013-06-25 20:25:12
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 0
powninien ktoś zrobić pożadek z issp i lps to paranoja co oni wyprawiają nikt nie jest bezkarny ludzie pracowali na edece po 10 godzin dziennie 7 dni w tygodniu w niskiej temperaturze a wdodatku tzreba było dzwigać cieżkie kisty a teraz odbijaja piłeczke miedzy issp a lps kto ma wypłacić pieniądze. jak sie ludzie wkurza to zorganizuje sie pikiete pod biurem issp i wyrobimy im taką opinie ze hoho...
~BukowskiFan
2013-04-07 15:02:49
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
ej wy Popaprancy : mamy tu koordynatora ślepo zapatrzonego w Kruka i Issp ... cóż odradzam udzielania się na tym forum bo ludzi Cie zjedzą za takie wypowiedzi!!!
~niebieska_koszula
2013-04-03 16:34:20
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ala, ja pracowałam już w Niemczech z inną firmą i też nam odliczała za nocleg, ale nie tyle! Za godzinę pracy mieliśmy na rękę trochę ponad 6 euro, oni po prostu dla siebie sporo zgarniają...
~Ala
2013-03-27 13:34:14
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bylam na kilku inwentach w Niemczech i nigdy wiecej!!!! Prawdziwy nboz pracy a co do kasy to wiecie czemu tak malo? Bo odliczaja wam od tego koszty noclegu í jedzenia wiec robimy za grosze. Nie polecam tej firmy!!!!!
~szybki
2013-03-27 12:21:38
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dajcie spokój.. na umowie wpisane masz że dostaniesz 150-250zł a w rzeczywistości dostajesz grosze 70-80zł.. za tyle to ja moge robić w Polsce a nie w Niemczech.. wstyd!!
~niebieska_koszula
2013-03-22 22:01:20
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dostałam w końcu kasę za te niepoliczone dni, a wszystko dlatego chyba, że znajoma mi osoba udawała prawnika, a przynajmniej tak pomyśleli w invencie...
~niebieska
2013-03-18 15:40:47
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
zapomnij ja te czekam :P
~niebieska_koszula
2013-03-17 10:11:55
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 0
Poznaję wiele osób po głosach, z którymi pracowałam. Ja w tym momencie czekam na zapłatę pieniędzy za dwa niepoliczone dni... Już prawie miesiąc...
~do ciebie
2013-03-16 15:41:16
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
ej popaprańcu teraz to troche przesadziłeś firma nawet teraz ludzi przy wypłatach okradła kazdego od 150-200zł wiec nie pitol mi tu synek.. a co kto narzeka ... wpierw kordynatorzy na to jak sie firma sprdlła i jak ich okrada i w kulki leci dwa ludzie których firma również okrada i nie wypowiadaj sie bo ja tam jestem prawie od poczatku w tej filmie zawsze cos tak wykrecą ze wyjda na swoje obecnie wsrod firm to ma najgorsza renome tylko broni ja to ze ma duzo inwentaryzacji.. tylko ze znów srednia płaca... porównajcie sobie RGIS I JOBIMPULS ergis ma takiplus za wyjazd np do czech poza zwykłej stawki +15euro diety które jest twoje:) czekam na kolejne komenty sledze je co dnia:)
~ wy Popapran....c......Y
2013-03-16 05:20:16
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
wynikając z waszych rozmów oczywiście nie będe zwracał teraz uwagi na swoje konteksty przecinki itp pisząc o tym jak bardzo potraficie o sobie wiele powiedziec obrabiając komus dupolki na forach a tak naprawde to wy zaliczacie sie do osób którzy nie potrafią zrozumiec pewnych zasad panujących w określonych godzinach pracy oraz oczywiście przyjezdzając "do tej pracy"jak wy to określacie nie macie w sobie za grosz wychowania a Pan K jest Moim szefem,którego nie znam osobiście ale takiego Gościa wporzo nigdy chyba nie spotkałem a poza tym każdy pilnuje swojej Funkcji ludzie obudzcie się stawiając się na jego miejscu pan K oniemal się posrał przy ogłoszeniu w Italy a wy na takim stanowisku to gówno byście żuli w papolach to jest dobra firma tylko ludzie zbyt wymagający obrażając kordynatorów a tak naprawde wy swiadczycie o swojej intelektualności to wam się powywracało w głowach pracuje nie narzekam każdy paragraf zgadza się do podbisanej umowy co do kazdego mojego przepracowanego dnia obrażacie innych bez powodu a sami głupkami jesteście
~kra kra
2013-03-10 04:02:21
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
bukowsifan tez tesknie za starymi czasami a ten oboz drodzy mili ma coraz wiecej kontraktów a niekompetencja ludzi nadal ta sama
~ktos
2013-03-08 14:36:35
z adresu IP: (81.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
firma daremna i kierwonik marcinak wyzuca ludzi za nic a zostawoa swpkch z gorzowa ehh
~młody
2013-03-07 12:10:01
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja tam ich juz pierdo** bo kasy nawet nie dostalem a do konca tam byłem i co z tego
~BukowskiFan
2013-02-21 21:47:17
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Holub nadal jest w inwencie, nadal szantażuje, obraża i poniża ludzi. Nadal sieje zamęt wśród team-ów. Niech go h*j strzeli !!! Nienawidze tego s*u*w*s*na jebanego !!! Tęsknię za czasami, kiedy kierownikiem regionalnym był Bukowski :(
~monisss
2013-02-14 21:05:59
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
kiedy ta firma w koncu splajtuje ?albo bedzie tak,ze Ci przymuleni i 200 kilowe słonie nie beda mieli kim pomiatac i beda sami tyrac za grosze,ale ich oczywiscie wymarzone pieniadze hehe sami zostana w obozie
~aka
2013-02-12 21:57:54
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: 0
Obóz dalej się rozwija, Pani redaktor proszę nie zostawiać tego tematu - rzeczy, które tam się dzieją nadają się na solidny program
~pseudo tłumacz
2013-02-10 15:33:06
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
masakra, dobrze,że moja koleżanka znalazła ten artykuł. dostałam od tej firmy umowę,żeby wyjechac jako"tłumacz" do pracy przy inwentaryzacji,ale oni byli niezorganizowani, nie wiedzieli gdzie i skąd jedziemy, więc jej nie podpisałam,powiedziałam im,że jak dostanę więcej informacji to im odeśle podpisaną. udało mi sie nie trafić do obozu pracy, mają do mnie jeszcze zadzwonic to im nagadam...
~KRA KRA
2013-02-09 21:33:29
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
i sie rozwinum manius o ile trzy firmy po nich nie wymysla czegos na sciaganie i efektywniejszewarunki pracy oraz stabilniejsze grafik a nie 3 lub 4 inwenturyw roku
~Maniek
2013-02-08 13:16:41
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Obóz pracy dalej się rozwija ;]
~polskie obozy:)
2013-02-05 19:34:47
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
nigdy wiecej inwentu! maniek góra..a tiramisu pyszne
~inwent czyli dno..
2013-02-05 19:11:19
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
glugo nie pociagnie jak te wszystkie patalachy "koordynatorzy "bez szkoly haha i kierownicy pazerni i papitek zostana sami. Nareszcie ktos sie odważył sie powiedziec co tam sie dzieje,ale musieli miec miny haha jak dla mnie to tam pracuja tylko desperaci
~KRA KRA
2013-02-05 17:38:09
z adresu IP: (83.242.xxx.xxx)
Ocena: 0
pan wielkie kra kra na włoszech jak zrobił przedmowe to o małoco sie nie posrał zeby mu ktos z tyłu nie przy...lił dwa widziałem jak z jednym gadał o malo sie nie popłakał jak tamten mu jechał tak naprawde to co moge o was powiedziec boo znam was wiekszosci poznaje po komentarzach i niektórych nikach duzo gadacie gówno robicie tak jak babka z radia powiedziała prawnik potem grupowa sprawa a dopiero potem sad wiekszosc was woli krakac ale nikt sie nie odwazy panu K cos powiedziec czy sie wziasc za niego ja sam mam kontakt z bardzo wielka iloscia pracowników byłych obecnych pracujacych dla inventu wiecjak którys załoz odwazny sprawe pozbieram ludzi
~Garden/OLO
2013-02-05 16:24:46
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
hahaha co Wy gadacie, przecież lajcik był! Kierownictwo miłe i życzliwe, zawsze skłonne odpowiedzieć na nasze pytania z uśmiechem na twarzy. ;) Pamiętajcie, że zawsze możecie trafić gorzej. Trochę szkoda mi firmy, bo potencjał ma dobry, ale organizacja dużo za słaba, może dlatego, że szybko się rozwija, nowi klienci, nowi pracownicy, a nie ma konkretnej osoby, żeby to wszystko poskładała. Jeżeli firma się nie ogarnie, to cały czas będzie dziadostwo, a w konsekwencji wyłoży się na plecy. Prosty przykład ze skanerami, gdyby wszystkie miały naładowane baterie ( a nie tak jak było w tym wypadku 80% skanerów low battery ), stawiam stówę, że mielibyśmy godzinę do przodu. pozdrawiam!! :)
~p. 112
2013-02-03 14:24:44
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
też myślę, że nie było najgorzej. zależy na jaką ekipę się trafi, bo jeśli atmosfera jest dobra to będzie ok. a praca jak praca, czasem ciężka i długa ale w końcu do roboty przyjechaliście, a nie na wakacje. co do snu to spokojnie można było się wyspać 5h dziennie i to w zupełności starczało, przynajmniej mi. żałuję, że nie mogłam teraz na rossmany pojechać, bo tam jest jednak lżej niż na obi PS. Daniel, lepiej późno niż wcale: koniu rządzi :D
~Maniek
2013-02-03 09:55:39
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
~Tomek125 niedouczony patafianie ja jezdzilem tylko na Rossmany i cały czas w jednym teamie nie miałem problemów lecz na OBI wyszło co w tej firmie sie dzieje a ruchać w dupsko to Ciebie mogą :) bo ja dostawałem za inventaryzacje 104 a nie 91 lecz dla Ciebie te 91 to itak szczyt ambicji wsam raz na bochenek chleba aha pisze się "Bochenek" nie "Bohen" na wsi tak sie pisze ? no to już wiem dlaczego ci odpowiada invent jestes po podstawówce bez perspektyw na przyszłość więc gdzie ci bedzie lepiej ? grzej tam dupe i zaciś poslady. Ryja nie otwieraj bo tutaj taki mądry jesteś a na inventaryzacji jadą z toba jak z dziwką poparańcu
~hmm
2013-02-03 00:01:44
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
A w Italii fajna koordynatorka była goniła skarżyć i do tego przy ciężko pracujących ludziach zajadała się bananami i śmiała z nich:)Ot szacunek który pokazuje jacy to inteligentni byli z nami koordynatorzy ( nie wszyscy ):)
~Tomek125
2013-02-02 22:51:11
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
No no rekordzista, złote dziecko, prosp[ekt całej firmy, prosili o powrót.... az chce mi sie śmiać jak to czytam kolejna smieszna rzecz " jeździłem tam pare lat" czyli popełniałeś ta "głupote" lub "dawałes sie ruchac w dupsko" konsekwentnie przez pare lat hahaha no mistrz po prostu.... i cały czas żal dupe ściska o to, że ktos został koordynatorem a Ty nie...
~Maniek
2013-02-02 22:12:55
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
a dlaczego dostali awanse te tępe chu*je ? bo lizali dupę i pozwalali sobie na wyzysk nie odezwali mordy i robili piękne oczka do złej gry. ja jezdziłem parę lat i w końcu przejrzałem na oczy. Byłem szanowany i lubiany jak miałem rekordowe ilości zeskanowanych artykułów. Gdy w końcu przejrzałem na oczy i wypowiadałem swoje zdanie na głos to zwolnili mnie śmieszne pajace. Wiem co piszę i nie piszę to dlatego że mam jakiś uraz iż mnie zwolnili bo parę tygodni po zwolnieniu pisali i dzwonili prosząc aby wrócić żałosne kundle
~zbychu
2013-02-02 22:00:59
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
co tu sie za barany wypowaiadaja w takij robocie nie dac rady haha smiechu warte debile po 8h nalezy sie 8h odpoczynku zlamasy a nie po 12-18h roboty a po 3h cie budza na pseudo obiad jakies typy z dwiema lewymi rekoma sie pojechalo zobaczyc ci co 1 raz byli bo wiadomo ze kasa do dupy byla jak juz zajecholch na miejsce to i cala reszta organizacja obiady i cala ta umowa jest do bani wszystko na korzysc firmy dla pracownika ochlapy bac sie takiej roboty hahaha smiech na sali mlodziki ktorzy dostali trocha wladzy i sie w glowach poooopie*dolilo !!!!!
~zbychu
2013-02-02 21:51:14
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
zlodzieje i tyle we wloszech te obiady nawet chyba 1,5euro nie kosztowaly za granica zlotowki zarabiac haha masakra po przyjezdzie odrazu do roboty jak jakies qnie h*j z taka firma raczej farma
~Onek:)
2013-02-02 21:40:20
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dla tych wszystkich co mają wątpliwości czy jechać czy nie z Inventem takie małe spostrzeżenie : podczas wyjazdu na Węgry ludzie wypracowali sporo nadgodzin za które mieli mieć zapłacone ( Zobowiązał się do tego pewien przełożony zawierając z ludzmi umowę ustną )po czym przy wypłacie ludzie Ci otrzymali zamiast sporych pieniążków za te nadgodziny po kilka złotych tzw Nagrody:)I ja się pytam gdzie są te pieniążki;)Ci co byli wiedzą o co chodzi.Pozdrowionka;)
~Maniek
2013-02-02 21:09:39
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
~IHA Widzę następna spadająca gwiazda Inventu hahaha jak już wspomniałem I WSPOMNĘ PO RAZ ENTY NIE CHODZI O WYKSZTAŁCENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO O TO ŻEBY DOSTAĆ AWANS TRZEBA LIZAC DUPĘ I CI CO DOSTAJĄ AWANSE TO ZWYKŁE ŚMIECIE KTÓRZY NIE POTRAFIĄ LICZYĆ A CHCĄ POUCZAĆ INNYCH moj koordynator liczył mała strefę miała 6 pozycji miał 4 błędy a jak jakiś liczący zrobi błąd to jest sponiewierany więc pytam sie CZY TO JEST FAIR ? No ci co podpisali i pojechali już więcej tego błędu nie popełnią w umowie NIE PISZE JAK TAM JEST NAPRAWDE TYLKO SAME KŁAMSTWA ABY BYŁO WIELE CHĘTNYCH jeżeli tu sie wypowiadają ludzie którzy tam do teraz pracują to proszę was popatrzcie ze strony osoby która nie była tam i nic o INVENCIE nie wie jak to wygląda a jaka jest prawda, organizacja jest zerowa !!!!!!!!!!!! same wpadki nieudolność szefostwa jest przytłaczająca. Ludzie którzy mają wykształcenie popełniają masę błędów organizacyjnych wierzę że mają w ogóle jakies wykształcenie i nie piero*lcie że ten invent to bajka praca pracą wiadomo ale to jest obóz pracy
~qwerty
2013-02-02 20:41:15
z adresu IP: (79.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Obozy pracy w Niemczech zgotowane przez Polaków... norma...
~yyy
2013-02-02 20:14:10
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
dokładnie jebaaać ;D
~xxxxl
2013-02-02 20:13:16
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
nigdy więcej... z tąąą firmąąą wspołpracy
~ktośś
2013-02-02 20:12:47
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
je**ć iwent;)
~zbychu p.sl
2013-02-02 20:05:07
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
tam byla masakra zero organizacji !!!!
~ktos;)
2013-02-02 19:57:09
z adresu IP: (193.84.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jebać inwent;p
~Maniek
2013-02-02 19:39:28
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Aha i jeszcze jedno za 20 godzin pracy w Polsce też dostaniesz 90 zl nawet ja cie mogę zatrudnic za taka kasę biały murzynie
~IHA
2013-02-02 19:39:19
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
czytając komentarze można dojść do wniosku że ludziom najbardziej przeszkadzało to że musieli...PRACOWAĆ. Przeszkadza doświadczenie/wykształcenie koordynatorów i kierownika? więc spójrzmy na liczących...jeszcze bardziej nie doświadczeni i wykształceni, hipokryzja? A to że pracuje się u kogoś i ma sie pretensje że trzeba słuchać czyiś polecen jest co najmniej ŚMIESZNE. Ludzie powinni mieć pretensje do siebie że nie czytali co podpisywali a co do pensji, uważam że jest ona adekwatna do umiejętności, jeżeli ktoś kto nie ma pojęcia o inwentaryzacji jedzie i uważa sie naleza mu się kokosy jest jeszcze bardziej żałosny niż te umowy. Droga wolna, trzeba było nie jechać i siedzieć w domu.
~Maniek
2013-02-02 19:32:30
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
~Tomek125 chyba but ci słome wyciska dlatego godzisz nie na wszystko podatki jakie podatki ? masz umowe śmieciową pasuje ona do ciebie :) Jesteś bez wykształcenia i bez perspektywy na przyszłośc dlatego grzej dupsko w tej oślej firmie i przeczytaj inne komentarz :) a jeżeli sądzisz że sie obijałem pracując w tej nieudolnej firmie to sie zdziwisz bo byłem jednym z lepszych liczących tylko polityka w tej firmie zmusiła mnie do zerwania wszelakich kontaktów prędzej czy pozniej to zrozumiesz... Jesteś chyba samotny i nie potrzebny skoro wyjezdzasz tacy ludzie jak ty tylko psują reputacje bo zapierdalasz jak murzyn i dostajesz za to przysłowiowy posiłek plus nocleg haha bawisz mnie naiwna istoto invent cie itak wydyma ;] a twoja godność już dawno w śmietniku fizolu
~Pittbull
2013-02-02 18:49:08
z adresu IP: (31.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeżeli ktoś uważa że ta praca się opłaca to jest większym debilem niż myśli. Nasza stara ekipa jeździ żeby się zobaczyć. A teraz na rossmann jedzie 13 a nie 18 osób. Już nie będzie 170 tys. w 6 godzin tylko w 9 godzin. A słabe teamy będą robić takie sklepy w 15 godzin. Oszczędności? Przy tym co oni zarabiają to śmieszne!!
~Tomek125
2013-02-02 18:20:21
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
Żadnemu pracodawcy nie życze takiego pracownika jak Ty. Typowy polaczek, który chce zarobic a sie nie narobic... Pewnie nie pracuj, pociagnij sobie jeszcze zasiłek zebyśmy My ludzie pracujący utrzymywali takie chwasty społeczne. Ludzie z Twoim nastawieniem są obecnie nowotworem wspołczesnego społeczeństwa!
~Maniek
2013-02-02 17:53:39
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bez wykształcenia to ty jesteś dlatego ci odpowiada taka praca bo ludzie z podstawówką nie zarobią więcej no cóż dlaczego mnie to nie dziwi? Moim zdaniem ty dziękujesz że masz taką pracę gdzie dają Ci makaron i sos w dodatku możesz spać w schroniskach dla młodzieży bo to nie są hotele ani hostele tylko schroniska ;] ale na twoje ambicje to chyba wystarczy a za bohen chleba to chyba ktos z twojej rodziny pracował jako mudzyn :(
~Tomek125
2013-02-02 17:37:12
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
Primadonna sie znalazła.. wykształcenie nie gra roli? ok to po kiego grzyba tam jechałes? Ciekawe czy ta ambicje włożysz do gara i sie nia najesz bo szczerze watpie, potem pojawia sie bez robocie bo ludzie gardza praca. Ludzie kiedys tyrali przy budowie dróg cały dzien za bohen chleba i nikt slowem sie nie odezwal bo wiedzial, ze straci robote a byla ona potrzebna. Podsumowujac nie masz wykształcenia, gardzisz praca, nie bedziesz wykonywał czyichs polecen i nie bedziesz robil za niska pensje??? hmmm czemu mnie to nie dziwi
~Maniek
2013-02-02 17:32:43
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
~Tomek125 ale, jeżeli Ty sobie pozwolisz na poniewieranie twoja osobą to sobie pozwalaj i daj soba pomiatać ja taki nie jestem mam troche więcej ambicji niż Ty... ja Ci tłumaczę że tam wykształcenie nie gra roli a doświadczenie jest zbędne musisz dobrze lizac dupkę i pozwalać sobą pomiatać to takich ludzi dają na koordynatorów bo są posłuszni nie czepiają się że sie pracuje po 18h wtedy jesteś szanowany. Widzę że następny koordynator z Ciebie będzie oby tak dalej hahaha
~Tomek125
2013-02-02 17:27:44
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
No to witam w prawdziwym życiu...Tak jest wszędzie tylko że wiekszości młodym sie w dupach poprzewracało jeżeli zwierzchnik Ci cos powie to musisz zagryzc zeby i przytakiwac sorry ale juz tak jest inaczej bedziesz leciał z każdej pracy bo jak mniemam wykształcenia nie masz na stanowisko kierownicze. W takich sytuacjach nie ma miejsca na godnosc i urazona dume bo za to rodziny nie wyzywisz wiec schowaj ja do kieszeni. Gdyby mi pracownik pyskował albo dogadywał to od razu bym wyrzucil na zbity pysk bo nie bede czegos takiego tolerował.
~Maniek
2013-02-02 16:57:50
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
~Tomek125 chyba jestes bez godności jeśli dajesz sobie pluć w twarz znam jeszcze jedno miejsce gdzie tak robią podać ci adres ? wykonywać polecenia to możesz Ty ja nie dam sobą pomiatać. ~garten/baum misiek niestety nie pracowali dłużej poprostu dupe lizali i zgadzali się na poniżanie to dali ich na koordynatorów a Ci koordynatorzy wydawali polecenia nie znając sie na pracy która wykonują byłem i widziałem pracowałem i to nie oni mi ciśli tylko ja im :) bo nie wiedzieli co do nich należy przygotowani byli świetnie do opierdalania się
~robota pro ROBOTA
2013-02-02 16:37:46
z adresu IP: (164.126.xxx.xxx)
Ocena: 0
TEN BUDOWLANKA TO JAKIŚ ONY !!!!!!!! achtung !!!
~garten/baum
2013-02-02 16:35:36
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
To widze ze grubo lecicie... Zjeba od kazdego koordynatora powinna dac ci do myslenia ze juz z toba nie wytrzymuje i powinienes sie wziasc do roboty a nie obijac. A takie teksty ze ktos jest mlodszy i mu podlegasz to mnie rozbijaja... Widocznie robi tu dluzej niz ty i zebral odpowiednie doswiadczenie.
~Tomek125
2013-02-02 16:34:01
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
Hoho widze teraz mocny argument. Jeżeli to postura fizyczna ma być wyznacznikiem posady jaka piastujesz to dyrektorami powinni byc sami kulturyści... super argument!!! Nie wysłano Cie tam abys ocenial swoich zwierzchnikow tylko po to abyś wykonywał ich polecenia aa i cały czas utrzymujemy, że zrobiłęs to dobrowolnie bo jak mi wiadomo to nikt nikogo nie zmuszał. Dziekuje
~Maniek
2013-02-02 16:25:06
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
~Daniel Legnica Budowlanka. jesteś ograniczony umysłowo ? chyba tak policz sobie 1 wyjazd trwa 15 dni 15x91zl ? ile Ci wyjdzie? teraz odejmij swoje wydatki i dodaj ze nie pracujesz po 8h tylko po minimum 8 a czesto ponad 12 jedzenie jest ok ? to widać w domu lepiej nie masz bo mnie nie satysfakcjonuje jeden posiłek który składa się z makarony + sos nocleg jest ok? Oczywiscie jeżeli nie masz domu i spisz w kartonach na dworu. Nie masz ambicji dlatego nie narzekasz a tacy jak ty są tam potrzebni do podnoszenia firmie renomy która już itak upadła=
~robota dla ROBOTA
2013-02-02 16:22:17
z adresu IP: (164.126.xxx.xxx)
Ocena: 0
MIŚ. To ja Jarząbek ! Łubudubu niech nam żyje prezes naszego INWENTU!!
~Brat pit siostra uciekła
2013-02-02 16:12:30
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
zazdrość ? zawiść? czego tego że mają 120 zl na rękę ? proszę Cię... raczej chodzi o to że ludzie którzy nie mają pojęcia i są mało doświadczeni dostają tą posadę po znajomości a nie dlatego że zasłużyli w dodatku koordynatorzy to ludzie mali, chudzi lub duzi i wysuszeni jak ja mam być posłuszny skoro wyglądają jak człowieczki z stopniem niepełnosprawności tacy jak Amadeusz L. lub Łukasz T. Iwony Olki Łukasz S. i Pan H. który ledwo co odrósł od ziemi a polecenia wydaje hah Jak ktoś ma nabrać respektu do takiej osoby? brak słów
~garten/baum
2013-02-02 16:07:19
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
15 inventur na wloszech + 7 support na niemczech daje 22 i to daje lekko ponad 2k zł wiec widzicie ze nawet wy macie problem z liczeniem ;3
~Daniel Legnica Budowlanka
2013-02-02 16:06:26
z adresu IP: (164.126.xxx.xxx)
Ocena: 0
Powiem krótko jakieś barany uciekły do domu poskarzyły sie mamusi...i mamusia afere w mediach zrobiła...ze jej synus taki biedny i wykorzystywany....ale mamusia owego delikwenta na spojrzy na to ze ma syna debila i lesera...który za nic nie robienie chce kase...osobiscie podczas przerwy na papierosa gadałem z 4 osobnikami którzy marudzili ze chca z uciec z tych inwentaryzacji bo nie daja rady...byli to młodzi ludzi którzy nie wygladali na wykorzytywanych...bardziej przemawiało przez nich leserstwo i fakt ze nie moga sie naje.bać bo trzeba do roboty chodzic...to ku.rwa nie jest kolonia...a odnosnie zarobków...to gwarantuje każdemu ...ze wyjeżdzajac samemu do niemiec do roboty ciezko jest odkładać nawe 100zł dziennie gdyz dochodzi samodzielny nocleg i wyzywienie...a to jest droga sprawa...a firma Invent oprócz dobrego żarcia i godziwego spania daje Ci zarobic tą 100 dziennie wiec uważam ze ten układ jest jak najbardziej korzystny...20 dni pracy masz 2000zł plus żarcie i spanie. Pozdro świry z Nidegen
~Tomek125
2013-02-02 15:33:56
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
Widze, że sporo tu zazdrości i nastawienia " On jest koordynatorem jak on sie nie nadaje" a w domysle " Ja bylbym lepszy" Nic tylko czysta ludzka zawisc i skonczcie juz z tym obrazaniem innych, nie czytałęs umowy a teraz masz pretensje ??? Słusznie ale tylko do siebie powinienes je miec.
~Przemas
2013-02-02 15:30:59
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
~Tomek125 - Kolego tam nikt nie ma doświadczenia a jeśli Cie zadowala 1.450zl za prace która trwała nawet po 14 h to widzę że jesteś w desperacji ;] oblicz sobie 1 turnus to 1.450zl jest to 15 dni roboczych odlicz teraz koszty które Ty musiałeś też wydać np. Jedzenie bo wątpię że te które tam dostawałeś wystarczyło.
~Przemas
2013-02-02 15:25:49
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
KOORDYNATORZY to nic wiecej jak banda nieudaczników którzy nie maja przyszłości i trzymia się tej pracy jak rzep psiego ogona hehehe a ci co nie narzekają to sie boja bo jednym zródłem dochodu jest właśnie ta praca... ogarnijcie się :) jeśli ktoś nie ma ambicji to pracuje dla INVENTA hahahaha
~Przemas
2013-02-02 15:25:33
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Xxx Co ty pieprzysz ? O ILE WIEM TO W UMOWIE PISZE ZE JEST SIE UBEZPIECZONYM. Widocznie jestes niedouczony ale co sie dziwić tylko takich ludzi tam biorą i myślą że będa mogli nimi poniewierać. Żal mi ludzi którzy muszą jezdzić i godzić sie na takie warunki... stanie przed sklepem 1h i czasami czekanie po 2h aby autobus przyjechal po sklepie tez jest normalne powiesz pewnie "mógł sobie zamówić taksówkę co ? ta firma to wielka porażka a pan H.. to zwykły burak który jest zadufanym w sobie ignorantem dla niego masz ZAPIE*RDALAĆ!!! albo wypier*doli cie na zbity ryj hahaha żałosne ludziki
~Przemas
2013-02-02 15:21:22
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jestem ciekaw dlaczego moje szczere komentarze na temat INVENTA są usuwane... prawda boli ?
~ktośśś
2013-02-02 15:21:02
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
kordynatorzy są nie normalnitylko potrafili ludżmi poniewieraćć i nic wiecejj...
~Tomek125
2013-02-02 15:18:16
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
Według mnie dobre warunki pracy a i pensja tez wcale nie bya taka tragiczna jeśli brać pod uwage brak bagażu doświadczenai osób tam zatrudnionych. Duze pieniądze to może dostac specjalista a i wiadome, że nam Polakom ciezko dogodzic. Jednak nie widze sensu aby robic z tego afere. Takie są też skutki nie czytania umów, wszyscy w gorącej wodzie kąpani...
~xxx
2013-02-02 15:14:51
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mógł się ubezpieczyć,takie ubezpieczenie kosztuje na wyjazd 100zł
~Przemas
2013-02-02 15:02:36
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nadgodziny? HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA oczywiście że są wypłacane tylko koordynatorom i rodzinie koordynatorów ta firma nie powinna sie nazywać "INVENT" lub "ISSP" tylko "Duża Rodzina" w niej 70 % koordynatorów kierowników lub storno to rodzina :)
~Misiu
2013-02-02 14:55:06
z adresu IP: (93.154.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wiedzą to 3 osoby kto to pisze .Mam nadzieję że ja taki nie jestem jako koordynator i nie będę jak Ci inni co byli na Niemczech teraz jedno jest pewne ten wyjazd był najgorszym wyjazdem jak do tej pory wyjeżdżałem niekiedy 18 godzin w pracy ile można !!!!!!!!
~Szpachla
2013-02-02 14:49:42
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
A nadgodziny? Okaże się ile jest warte słowo kierownika ;-)
~xxx
2013-02-02 14:47:01
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeżeli ktoś jedzie z nastawieniem,że będzie tam pił ile wejdzie, bo ten ostatni Pan co udziela wywiadu został wyrzucony za picie(szkoda ,że tego nie dodał w materiale-po głosie można go rozpoznać),albo ktoś inny nastawia się na cel turystyczny bo chce coś zobaczyć to się grubo pomylił. Prawda jest taka,że nie potrafią ludzie liczyć co wydłuża pracę znowu inni pracownicy pracują mniej efektywnie bo wiedzą,że inne działy przyjdą im pomóc(więc krótko mówiąc olewają temat), przypominam wam-tym co tak narzekają,że pojechaliście tam do pracy a nie na wakacje
~Pittbull
2013-02-02 14:44:12
z adresu IP: (83.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jedyną przyczyną powolnej pracy nowych osób i błędów jakie robiły jest złe wyszkolenie i presja wywierana na nich przez koordynatorów i kierownika.
~garten/baum
2013-02-02 14:38:06
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ciekawi mnie tylko fakt czy ucierpią znów ludzie z ogrodu, gdyż to oni robili po kilkanaście godzin. A z tego co słyszałem to firma niechętnie wypłaca "nadgodziny"
~Przemas
2013-02-02 14:31:57
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
Sranie w banie, Ja z moim teamem robiliśmy Rossmany 6h i to były duże po 170tys. tutaj chodzi o zaangażowanie ludzi i chęć do pracy. Wiadomo że jak da sie emeryta na stanowisko to czego można się spodziewać ? szału nie będzie on juz swoje wypracował i teraz szuka miejsca gdzie nogi i ręce będa miały spokój... Co do tej całej śmiesznej Firmy (do teraz wybucham śmiechem gdy pomyślę jak oni się określają) to przykro mi to mówić lecz są oszustami :) UBEZPIECZENIE JEST NACIĄGANE I czasami nie opłacone, kolega miał problem z zębem to na własny koszt musiał zapłacić za leczenie. Drugi kolega znów był chory gdy poszedł do lekarza musiał zapłacić za wizytę. Ta pseudo firma jest żałosna tam szansę na awans mają tylko ludzie którzy są z rodziny np koordynatora lub kierownika dają ludzi na koordynatorów którzy nie umieją liczyć i są ubogo doświadczeni w tym co robią. Ludzie są poniżani i zastraszani ta firma powinna być dawno temu zamknięta tylko nie idzie na nią haczyka znalez takiego żeby ją zamknąć. Pozdrawiam
~Pttbull
2013-02-02 14:26:38
z adresu IP: (83.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szpachelka a pamiętasz jak obiecali nam za jeden dzień dodatkowe pieniądze? Ciekawa jestem czy je dostaniemy. Ja pamiętam jak mnie też kiedyś na dniówkę orżnęli. A co do atmosfery między liczącymi to jedyne co trzymało nas jakoś. Koordynatorzy to jedna wielka porażka, nie umieli nic. Władza im uderzyła do głowy.
~Szpachla
2013-02-02 14:16:50
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cóż za skromność PittBull! ;) A co do firmy.. Totalna porażka organizacyjna, jedyne co mnie trzymało w tej firmie to atmosfera między nami- liczącymi. Śmieszne pieniądze, nie wspominając o tym, że i tak niejednokrotnie orżnęli Nas na kasie, nie wypłacając nam dniówek. Pozdrawiam wszystkich liczących!
~Pitbull
2013-02-02 13:52:18
z adresu IP: (83.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja pracuje w tej firmie już długo i jestem bardzo dobrą liczącą, ale to jest wyzysk i obóz pracy też. Ciągłe obrażanie ludzi i krzyczenie na nich żeby nie gadali i pracowali szybciej. Skoro to umowa zlecenie to umowa zlecenie mamy je wykonać w nieokreślonym czasie, a oni tak naprawdę muszę zakończyć inwentaryzację przed otwarciem sklepu i nas gonią. Jedynym plusem są za*ebiści ludzie których poznałam. Kto to czyta i był teraz na Włoskich i Niemieckich obi po nicku wie kim jestem. Pozdrawiam was i mam nadzieję że zobaczymy się jeszcze nie raz oby nie w tej firmie INVENT !!
~pracownik
2013-02-02 12:19:19
z adresu IP: (83.242.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja tez byłem na włochach jak przyjechał support z niemiec na dwa dni to sie skonczyło masakra zamiast pomóc to jeszcze zaszkodzili wiekszosc to przyjechała sie podszkolic ze sfery skanera efekt tejpomocy był taki ze wiekszosc robiła takie ogromne błedy ze siedzielismy tak czy siak do godziny 6 wiec co to za niby pomoc ale tak ...wiekszosc wloskich inwentowców nie chciała jechac na obi niemieckie z powodu tzw GIGANTÓW ktore trzeba podkreslic bo to były ogromne sklepy praca nie jest najgorsza gdyby nie rozplanowywanie firmy i pana wielkiego KKKKK
~kuchasz
2013-02-02 11:59:37
z adresu IP: (83.242.xxx.xxx)
Ocena: 0
ja byłem na włoszech ale racuje z ta firma x czasu na włoszech co nas wkurzało ze jeden zrobi jedna lub max 3 strefy w ciagu jednego dnia poza omijajac budowlanke czesc ludzi jak to mi jedna powiedziała "ona to pierdzieli bo i tak z innych działów nam przyjda pomóc" stad potem wyglada takie wydłozanie czasu a np widziałem tak tylatasz po strefach jak popiepszony a taka niejedna siednie sie i siedzi godzinami na jednej strefie jedyna porazka była i jest kordynatorzy (którzy za szybko nimi zostali tzw przez nas kordynator po jednym inwencie) zle rozplanowywali swój dział i pracowników druga rzecz mawiali ze za jedzenie luncz pakiet wydaja 20 euro wchodzac do pierwszego lepszego sklepu wyjdzie max na osobe 8-10 euro za inwentaryzacje za jedna z osób pobieraliod obi 400 euro z czego my dostawalismy jk to przeliczyc 25 euro niecałe a 260 zł niby hotele(hostele mlodziezowe) za które jak kazdy przyjechał to z obiadem wychodziło za dzien 20 euro ogólnie warunki nienajgorsze z tym ze wyzywienie jak i w niemczech wloszech czy gdzie indziej jest glównie na makaronach jak moze niektórzy nie wiedza makaron jest szybkostrawny ponadto wydziela melatonine co potem skutkuje przyspieszeniem zegaru biologicznego w efekcie wygladało to jakbysmy byli szwadronem zombi gdzies o godzinach 3 w nocy
~nieznany
2013-02-02 11:45:27
z adresu IP: (89.79.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ludzie ja nie wiem czego wy się spodziewaliście po wyjeździe na tak ogromne sklepy jedziecie z nieprzygotowanymi ludźmi którzy w większości przypadków nie widzieli skanerów na oczy,wiec nie spodziewajcie się ze będziecie siedzieć tam po 8 godz.a jak ktoś się nie nadaje to nie ma po co go trzymać bo później dzięki takim osobom tyle siedzicie.Chcecie siedzieć do 8 godz na sklepie to jezdzijcie na Rossmany niemieckie a nie na obi.
~Daniel Legnica(Budowlanka
2013-02-01 23:32:08
z adresu IP: (164.127.xxx.xxx)
Ocena: 0
Powiem krótko, dzisiaj wróciłem z 9 dniowego wyjazdu do Niemiec na inwentaryzacje sklepów OBI. Swój wyjazd jak i sama współpracę z firmą INVENT...okreslam mianem bardzo dobrej...atmosfera fajna, ludzie zajebiści, warunki socjalne i wyzywienie tez nie najgorsze... jednym zdaniem kto nie chce pracować zawsze znajdzie sobie jakis powód do marudzenia...ale ogarnijcie sie ludzie kur...a , za darmo nic nie ma, za marudzenie i krecenie nosem nikt nie płaci wiec trza sie brac w garść ...a nie szukać usilnych powodów obwiniania kogos za swoje lenistwo.Ja napewno jeszcze bede starał sie z firma INVENT wspólpracowac...Pozdrowienia dla pokoju 110 i 112 hotelu w NIDEGEN...i dobrych chłopaków z Budowlanki P.S- Kogut rzadzi.
~Pedro
2013-02-01 20:38:52
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wyjazd z ta firma to totalna porazka i nie jest prawda to co pisze ktos bo nie chodzilo o bledy w skanie ale np o to ze ktos rozmawial podczas liczenia towaru.. czy o to ze komus nie podobalo sie tyranie po 12-14 godzin za 93 zl. Podczas spotkania rekrutacyjnego wciskali kit ze praca trwa 8 do 9 godzin ,co do Holubka i Olgi to buraki traktujace ludzi jak bydlo. Sami pojechali do cieplego hoteliku a ludzi zostawili na mrozie na prawie dwie godziny!!! I nawet slowa przepraszam ze strony pana H...
~Pan P.
2013-02-01 17:37:02
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
Powiem krótko: Ci co nic nie robią, będą przeciwko, a ci, którzy muszą harować za siebie i jeszcze za kogoś, będą popierać zdanie tych, którzy w końcu złożyli skargę na tą firmę. Każdy koordynator, który tylko stoi i głupkowato się śmieje, jest po prostu żałosny, tak naprawdę nie wie jak większość ludzi czuje się po tylu godzinach ciągłego zapie***lania, bo to nawet nie pracowanie. Pracowałem w tej firmie i wiem jak jest, więc nie róbcie z nas debili!
~ktoś
2013-02-01 16:56:22
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pracuję w tej firmie trochę czasu i muszę wam powiedzieć że osoby które się wypowiadają twierdzą ,że zostały wyrzucone nie słusznie ale jeśli ktoś na 30 pozycji popełnia 20 błędów to nie powiniej się dziwić. Z drugiej strony wiem że nie jest łatwo osobą nowym gdy kierownik nie ma pojęcia co robi i wyżywa się na kordynatorach a oni w stresie też zaczynają być nerwowi .
~KiLLeR_MaX
2013-02-01 16:42:13
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
zapraszam na forum kafeteria i wpisy o issp... WYZYSK w 100%
~...
2013-02-01 16:41:16
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jeżdżę tyle lat w tej firmie i jakoś krzywda mi się nie stała. Zależy gdzie i do kogo się trafi. Ale dużo osób dba o swoich pracowników.
~psx
2013-02-01 16:38:48
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
wiem cos o Tym.
~Pani X
2013-02-01 16:30:29
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
To co tutaj słyszę to naprawdę jakaś mega porażka!!! Widać i słychać, że wypowiadają się osoby, które się do tej pracy poprostu nie nadają i są do niczego!!! No ale cóż, każdy był osobiście podpisać umowę więc chyba ją czytał i wiedział, na co się pisze!! Pozdrawiam niedouczonych!!
~KuEn
2013-02-01 09:37:28
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niezależnie od tego czy masz stałą pracę i chcesz dorobić, czy nie masz pracy i szukasz pracy głównej, możemy pomóc. Przyjdź na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie informacyjne (30-45 minut) do naszej firmy we Wrocławiu aby dowiedzieć się JAK możesz godziwie zarobić prowizję przy pozyskiwaniu klienta biznesowego. Spotkania w każdy wtorek i piątek. Dowiesz się więcej wchodząc na stronę Kuriera Energetycznego w zakładkę Praca.
~z buta wjeżdżam
2013-01-31 11:48:56
z adresu IP: (85.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dzień przyjazdu i odjazdu jest dzień wolny hahah Na bank..
~mari
2013-01-30 10:06:08
z adresu IP: (79.197.xxx.xxx)
Ocena: 0
Drroga redakcjo !!! Obozy pracy w Niemczech?! tytul jest bledny !!!! powinno byc ! Wrocławska firma wykorzystuje pracownikow, ale jak nazywa sie ta firma ??? zeby ostrzegac innych ???
~biały niewolnik
2013-01-29 17:13:09
z adresu IP: (46.112.xxx.xxx)
Ocena: 0
też jestem na śmieciówie w !!! RP
~Lesio
2013-01-29 15:48:20
z adresu IP: (82.177.xxx.xxx)
Ocena: 0
o take Polskie walczylim
AnnaGeryn

Radio Wroclaw

Anna Geryn
10:00 - 14:59 Teraz się dzieje
Zapraszam